Wpis z mikrobloga

O hui, aż sprawdziłem listę odlotów i przylotów xD
Odlot 8:40 do Warszawy. Koniec.
Przylot 21:05 z Warszawy. Koniec.

Nie postawili tego lotniska dla jakiegoś lokalnego politycznego barona by sobie mógł latać do Wawy? xD
Przecież to jest jakiś śmiech na sali xD I jeszcze ta cena. Rezerwując miesiąc wcześniej to widzę, że poniżej stówki idzie ogarnąć.
  • Odpowiedz
@markhausen: to stare lotnisko powojskowe, przy którym zbudowano terminal. Gdyby nie dopłaty samorządu województwa, to nic by nie latało, chociaż od kilku lat w sezonie czartery 3 biur podróży latają pełne do ciepłych krajów.
  • Odpowiedz
@pronter: Zdarzyło mi się instalować dawno temu drukarki do biletów na lotnisku w Bydgoszczy, to była jakaś totalna komedia XD od rana wszyscy na stanowiskach, ludzie przy odprawie, sprzedawcy w jakimś Kolporterze czy co tam było, ochrona itd. ale pełna czilera bo nic nie lata. Jakoś koło 11 mobilizacja bo o 12 ląduje samolot z Londynu (jak dobrze pamietam), jak tylko pasażerowie wyszli to już #!$%@? totalna bo to był jedyny
  • Odpowiedz
  • 38
Nie postawili tego lotniska dla jakiegoś lokalnego politycznego barona by sobie mógł latać do Wawy? xD


@markhausen: to lotnisko istnieje od bardzo dawna. Wiem, bo mam tam jakąś daleką rodzinę i wujek zawsze jak do nas przyjeżdżał to czuł się lepszy, bo "on mieszka w Babimoście, a tam jest lotnisko"
  • Odpowiedz
@pronter: Rok temu z Gdańska leciałem do Babimostu. 35 minut i człowiek jest. Wylądowaliśmy w szczerym polu, no, ale to lepsze, niż 6h pociągiem.
  • Odpowiedz