Wpis z mikrobloga

Moja matka "ogląda" właśnie film, tak ten na TVP1. Jak to stwierdziła "piękny film". Idź, rozczulaj się nad losem zdeformowanych płodów. Co z tego, że przez wiele lat jako Twoje dziecko nie miałem żadnych chęci do życia przez toksyczność matki. Co z tego, że po wyprowadzce z tego piekła nadal 90% moich smutków pochodzi od niej. Ale tak, Bożek Ciebie zbawi za nazywanie kobiet "mordercami", a za "zamordowanie" mojej psychiki swoją toksycznością, swoim katotalibstwem wręczy Ci dodatkowy order. #protest #polskiedomy #logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 mamy to samo... matka #!$%@?ła mi życie. Cieszą mnie proste rzeczy jak #!$%@? mgła ale nie moge sie ja cieszyc bo musze siedziec w domu..(...). Takim ludzią przydalaby sie aborcja pozamaciczna. W moim wypadku "dziecko "ma 2 608,87285 tygodnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@wykopowajulka15: swoją drogą pomijając od głównego twojego przekazu; film o którym mowisz jest po prostu żenujące manipulacja xD

Sceny w nim zawarte to po prostu medyczne kłamstwo i jest dużo analiz w sieci. Bardzo prymitywnie gra na emocjach. Tam jest nawet scena jak operator koparki zaczyna klaskać jak zamykają klinikę xD

Jest także scena 'aborcji' 10tyg zarodka który wyglada jak w pełni ukształtowane dziecko, który dodatkowo będąc wciaz w macicy ucieka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopowajulka15: pomijając główny przekaz a skupiając się na relacji z mamą popieram poprzednich komentujących. Pogadaj z mamą, szczerze, wielokrotnie i początkowo nie wychodz z jej strefy komfortu. Miałem podobnie, ale po kilkunastu ciężkich rozmowach w ciągu 5 lat relacja się poprawiła do takiej jaką bym chciał mieć od zawsze. Szkoda, że tak nie było podczas dorastania, ale lepiej późno niż wcale.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Właśnie zadzwoniłem jeszcze raz specjalnie o 23:30 po filmie. I cała zaryczana była. XDDDDD Szkoda, że jak puszczają dokument, czy inne ogłoszenia o chorych dzieciach, czy też dorosłych to siedzi z nieskruszona miną i oczekuje na "na wspólnej".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopowajulka15: przykro mi Mirku. Najgorzej, że nie przetłumaczysz ze to kłamstwo i manipulacja.
Pokażesz prawdziwe zdjęcie 10tyg zarodka i porównasz z tym co pokazali w tv to ci powie ze nie masz serca.

Warto sobie poczytać o tym bo to była jedna z największych papek zeszłego roku xD
  • Odpowiedz