Wpis z mikrobloga

Tymczasem w lewakolandii...

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dziecko zamiast szukać nowych sposobów leczenia
-zabijmy dziecko na życzenie bo Piekło kobiet i kobieta musi mieć wybór, czy chce alimenty, czy może nie tym razem...

Kukole latają z plakatami, ale i tak nie poruchają, a w tym wszystkim i tak chodzi o to, żeby można się było ruchac z chadami, i w razie czego usunąć niechciana ciąże... Bo jak myślisz, że chodzi tu o przypadek jeden na 12 milionów, w którym naprawdę płód jest tak zdeformowany, że się urodzi bez mózgu, a nie o to by się pozbyć niechcianego dziecka, no to chyba bez kitu jesteś albo kukoldem z discorda, albo typową tolerancyjna Julka z tik toka, która jest tolerancyjna póki nie pomieszka na zachodzie i zobaczy, że świat to jednak jest inny niż z Netflixa...

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkukoldow
Pobierz miecz_prawdy - Tymczasem w lewakolandii... 

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dz...
źródło: comment_1603599594ToX2cyEnaVrNdYP8UfBlhd.jpg
  • 150
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wegetujemy: podstawowa rzecz seks=ciąża, chyba każdy o tym wie. Lewaki zawsze popierają wszystko co znosi odpowiedzialność. To czy dziecko będzie zdeformowane, będzie miało downa czy cokolwiek innego to trudno, konsekwencje trzeba mieć wliczone i wziąć na siebie.
Powinno się dopuszczać aborcję takich STWIERDZONYCH płodów ale powinna być to decyzja obu rodziców i skonsultowana z kilkoma specjalistami. I tylko dlatego że osoby mniej mądre, będą się bały że ich spotka ten przypadek
@miecz_prawdy: Tego też sobie nie wyobrażam. Donosić niechciane dziecko 9 miesięcy w swoim ciele? Marnować zdrowie, przeżywać ból porodu albo cesarke,? Raczej byłoby to zbyt dużo dla mojej psychiki. Na świecie raczej nie potrzebna kolejna sierota z downem/zdeformowanym ciałem niezdolnym do samodzielnego życia. Kto będzie chcia przygarnąć takie dziecko? Ty?
@AshtarPL: Sam jestem antynatalistą. Nigdy nie zdecydowałbym się na planowanie dziecka, bo to jest igranie z losem, po drugie po co zsyłać kolejną nieszczęsną istotę na ten padołek łez, po trzecie wiem, że byłoby genetycznie obciążone - jestem rudy. Natomiast ci, którzy ryzykują to gówno i z pewnością mają idealne życie, tylko z jakiegoś powodu muszą jeszcze zaspokoić swoje prymitywne potrzeby liczą na dzidziusia zdrowego, no bo przecież dlaczego pambuk miałby