Wpis z mikrobloga

Tymczasem w lewakolandii...

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dziecko zamiast szukać nowych sposobów leczenia
-zabijmy dziecko na życzenie bo Piekło kobiet i kobieta musi mieć wybór, czy chce alimenty, czy może nie tym razem...

Kukole latają z plakatami, ale i tak nie poruchają, a w tym wszystkim i tak chodzi o to, żeby można się było ruchac z chadami, i w razie czego usunąć niechciana ciąże... Bo jak myślisz, że chodzi tu o przypadek jeden na 12 milionów, w którym naprawdę płód jest tak zdeformowany, że się urodzi bez mózgu, a nie o to by się pozbyć niechcianego dziecka, no to chyba bez kitu jesteś albo kukoldem z discorda, albo typową tolerancyjna Julka z tik toka, która jest tolerancyjna póki nie pomieszka na zachodzie i zobaczy, że świat to jednak jest inny niż z Netflixa...

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkukoldow
Pobierz miecz_prawdy - Tymczasem w lewakolandii... 

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dz...
źródło: comment_1603599594ToX2cyEnaVrNdYP8UfBlhd.jpg
  • 150
@miecz_prawdy: ten mem jest do dupy. Wiesz jaka jest historia delegalizacji marihuany? W sumie nie wiesz, bo wrzuciłeś tego mema. Historia zaczyna się w powojennych Stanach Zjednoczonych, kiedy to konserwatyści próbują jakoś się zabrać za lewicującą młodzież. Owa lewicująca młodzież, to byli studenci na uniwerkach oraz dzieci kwiaty. Nie znaleziono lepszego sposobu, więc stwierdzono, że te środowiska palą dużo zielska, więc tak można się do nich dobrać. Koniec.
@miecz_prawdy: Ja osobiście nie jestem w stanie w pełni wspierać protestów, dopóki w Polsce istnieją takie chore prawa dotyczące alimentów. Jestem 100% za tym, by nie było dalszych zakazów z tego co było wcześniej, ale jeżeli chodzi o całkowitą aborcję bez powodu poza tym, że kobieta jej po prostu nie chce, to nigdy nie będę za, dopóki nie usłyszę każdej feministki równie głośno wołającej o zniesienie alimentów.

Na razie hasła brzmią