Wpis z mikrobloga

Tymczasem w lewakolandii...

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dziecko zamiast szukać nowych sposobów leczenia
-zabijmy dziecko na życzenie bo Piekło kobiet i kobieta musi mieć wybór, czy chce alimenty, czy może nie tym razem...

Kukole latają z plakatami, ale i tak nie poruchają, a w tym wszystkim i tak chodzi o to, żeby można się było ruchac z chadami, i w razie czego usunąć niechciana ciąże... Bo jak myślisz, że chodzi tu o przypadek jeden na 12 milionów, w którym naprawdę płód jest tak zdeformowany, że się urodzi bez mózgu, a nie o to by się pozbyć niechcianego dziecka, no to chyba bez kitu jesteś albo kukoldem z discorda, albo typową tolerancyjna Julka z tik toka, która jest tolerancyjna póki nie pomieszka na zachodzie i zobaczy, że świat to jednak jest inny niż z Netflixa...

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkukoldow
miecz_prawdy - Tymczasem w lewakolandii... 

-Zabijmy dziecko bo chore
-zabijmy dz...

źródło: comment_1603599594ToX2cyEnaVrNdYP8UfBlhd.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
podstawowa rzecz seks=ciąża

konsekwencje trzeba mieć wliczone i wziąć na siebie.


Reeeeeee kobiety śmią uprawiać SEKS a dla mnie nie dali nigdy
Muszą ponieść za to K O N S E K W N C J E >:(

@AshtarPL:
  • Odpowiedz
@miecz_prawdy: konsekwencją tych zmian PiSu będzie aborcja na życzenie w Polsce jeszcze w tej dekadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest o wiele większe poparcie dla legalnej aborcji niż dla zakazu.

A aborcja zdeformowanych płodów powinna być obowiązkowa. Jak jeszcze upośledzenie umysłowe jak down czy coś to wynikiem jest tylko brzydkie zwierzątko domowe, ale jak upośledzenie tylko fizyczne, robią się z tego wyrafinowane tortury.
  • Odpowiedz
Zabijmy dziecko bo chore

-zabijmy dziecko zamiast szukać nowych sposobów leczenia


@miecz_prawdy: wymien kilka przykladów osób, które sa przeicwko szukaniu nowych metod leczenai w takich wypadkach? Nie odrózniach prawa wyboru o d przymusu. Nikt nie chce nakazowo zmuszac do rodzenia. Kaje Godek nadal beda mogły to robić i oddawac swoje dzieci do badań.
  • Odpowiedz
Spędzcie bądź zajmijcie się taka osoba niepełnosprawną chociaż przez jeden dzień. Odmieni wam się światopogląd.


@maciejowy: rozumiem, że tym samym sugerujesz eutanazję zniedołężniałych na życzenie osób odpowiedzialnych za nie? jeśli nie to dlaczego?
  • Odpowiedz
@maciejowy: o ile umiem czytać to zasugerowałeś, że uważasz aborcję eugeniczną za dopuszczalną z powodu trudów opieki nad taką osobą po urodzeniu. Dlatego pytam czym się to różni od dorosłego warzywa.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: Nie mam ochoty tłumaczyć ci co jest złe, a co dobre. Nie będę namawiał cię do zmiany zdania bo każdy ma swoje. Jeżeli ktoś decyduje się na urodzenie warzywa to jego sprawa, i niech to będzie jego problem. Ale nie powinno się zakazywać dokonywać przez kogoś wyboru.
  • Odpowiedz
@maciejowy: ale ja w żadnym miejscu - możesz prześledzić moją aktywność na wykopie - nie demonstruję swojego zdania. Cały czas zaczepiam autorów komentarzy, w których widać brak logiki/konsekwentności złudnie licząc na merytoryczną dyskusję, z góry zaznaczając, że nie jestem ekspertem od prawa ani biologii.
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: co byś zrobił jakby urodziło ci się dziecko bez mózgu, nie będzie trudów opieki z takim człowiekiem? Chodzi o to że jest to niesamowicie obciążające psychicznie, finansowo. I mówię o takim przypadku, a nie o osobie dorosłej która uległa naprzyklad jakiemuś wypadkowi.
  • Odpowiedz