Wpis z mikrobloga

Zachęcam do wysyłania maila / ePUAP do II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Dzierżonowie w związku z agresywną i nienawistną postawą nauczyciela historii Pana Henryka Matuszczyka. Ja swój już wysłałem. Dobrze by było, żeby liceum zabrało głos, czy człowiek z taką postawą powinien uczyć innych.
Pan Henryk Matuszczyk był dyrektorem tego liceum w latach 1994 - 2002.

Jeżeli widzicie podobne postawy osób, szczególnie tych związanych ze szkołą, w przestrzeni publicznej to koniecznie informujcie. Czas na oczyszczenie.

Link do strony: https://2lodzierzoniow.pl/dyrektorzy/

#protest #polska #aborcja #neuropa #4konserwy
Antiax - Zachęcam do wysyłania maila / ePUAP do II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana...

źródło: comment_1603620292OxcA7bUMMhDqfDMkNVS7re.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
a nie zwolnią bo nie ma kim zastąpić.


@Gon70: Ale skoro szkola to instytucja publiczna to na kazde oficjalne pismo (czy tez maila) musza odpowiedziec. Moze warto by sie przekonac jakie jest stanowisko dyrekcji? (i je naglosnic)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Antiax: no ale po to jest wolnosc slowa zeby mozna bylo pjsac glupoty. Jak jeden nahczyciel pisal ze islamskie dzievi w klasie sie smialy ze kogos zabito czy cos w tym stylu yo go zwolnili za tego tweeta, a teraz op vhce zrobic to sako gdy piszacy tweeta jest z drugiej strony. To bardzo wg mnie zle zeby karac za to co kto pisze mowi mysli, bo od tego juz blisko
  • Odpowiedz
@Antiax: a #!$%@? się do kościołów to niby nie jest prymitywizm?? No jest. Wolność wyznania to podstawowe prawo człowieka. Lewacy jak zwykle po stronie autorytarnej.
  • Odpowiedz
@Antiax: ehh, Henio... Gdyby nie to prawicowe #!$%@? to świetny facet. Organizował nam ligę halową, dawał żółte i czerwone kartki za gadanie na lekcji i pozwalał ściągać, bo wiedział, że nikt z nas nie potrzebował historii starożytnego Egiptu na maturze. Szkoda, że ześwirował totalnie na starość. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@oink_oink: Wolność słowa nie oznacza że możesz wszystko mówić, a ludzie nie mogą na to reagować. On może mówić, i mówi, a my możemy reagować i reagujemy. I nikomu z nas nie grozi prawny zakaz tego. To jest wolność słowa. Masz problem z tym, że ludzie go chcą krytykować, czyli wycierasz sobie ryj wolnością słowa.
  • Odpowiedz