Wpis z mikrobloga

@jejfan1: wgl pisanie PIEKLO KOBIET w Polsce xdd ja rozumiem ze aborcja itd ale ludzie bez przesady w tym panstwie kobiety zyja jak paczki w masle, nie mozesz zrobic aborcji ojej znajdzie sie 100 kukoldow ktorzy zasponsoruja wyjazd na slowacje
@Stah-Schek: nie szkodzi sprawie, wrecz ja naglasnia.

Zobaczmy na ostatnia historie, z ktorej jasno wynika, ze aby protest byl skuteczny trzeba miec grupe do rozmow z wladza i grupe do wywierania presji i strachu na wladze : sufrazysktki i sufrazetki, MLK i Czarne Pantery etc etc etc

Wiec dla skutecznosci musi byc i ktos do kogo wladza zadzwoni sie ukladac i ktos, kto przylozy noz do szyi wladzy.

Tak dzialaja gornicy
@gnt_1: Czyli jednak można bazgrać, pytanie tylko w jakiej sytuacji, tak? Zakaz bazgrania po murach nie jest bezwzględny?
Tak jeszcze wspomnę, że podczas okupacji robiono rzeczy znacznie mocniejsze, niż tylko bazgranie - gazowanie kin, golenie kobiet na łyso, zabijanie Niemców. Akcje były silniejsze, odpowiednio do stopnia okrucieństwa stosowanego przez Niemców.
@gnt_1: Uwielbiam te denne zabiegi retoryczne xD

bazgrania po kosciolach bo nie podoba ci sie wyrok TK

Oj tak byczq, bo to jest tylko wyrok TK który komuś się nie podoba, wcale nie chodziło o to, że ten ot zwykł wyrok TK przekłada się na to, że będą się rodziły dzieci, dla których największą łaską będzie umrzeć przed narodzinami a w najgorszym przypadku będą żyć kilka/kilkanaście lat w cierpieniach swoich i
@jejfan1: Beka z ludzi którzy wierzą ze z sukienkowymi w tym kraju jest opcja na dialog. Przecież oni nawet nie potrafią nawiązać dialogu z Papieżem Franciszkiem i wykonywać jego zaleceń xD ten beton musi skruszeć albo odejść. Skończyły się dla nich beztroskie chwile gdzie ludzie sobie popiszą komentarze na wyborczej czy fanpejdżu Razem. Nigdy nie popieram wandalizmu ale kościół nie jest skory do kompromisów i pluje nam w twarz. Mam natomiast
no dobrze ale jaki ma cel ten wandalizm?


@gnt_1: wyrażenie sprzeciwu, były pokojowe protesty już dwa razy i dwa razy pis wycofał się z tej skandalicznej ustawy i teraz znaleźli sposób jak to przepchnąć przez kontrolowany przez siebie trybunał podczas pandemii gdy myśleli że ludzie nie wyjdą na ulicę, skala złości, bezsilności i frustracji się przelała, kobiety jak i wszyscy którzy mają trochę empatii w sobie chcieli rozmawiać pokojowo od 5