Wpis z mikrobloga

Kosciol zdziwiony, ze ludzie #!$%@? przed nimi nie klecza i w pierscien nie caluja?


@Jud-Suss: Bo na tym polega problem. Masa ludzi żyjąca dawnymi czasami i brak kogoś ogarniętego, kto by ich powsadzał do szafy. Nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@mroz3:

one kiedyś odpowiedzą za to na sądzie bożym


Wgl nie umiem sobie wyobrazić, że ja i ileś milionów czy miliardów ludzi siedzimy w kotłach i odczuwamy wieczne męki, albo i bez kotłów, ale w jakiejś próżni moja duża odczuwa przez niewiadomy okres czasu cierpienie, bo nie chodziłem do kościółka, więc miłosierny bóg mnie ukarze. Wgl jaka to abstrakcja - "sąd boży". Przyjdzie se bóg i będzie mi mówił, czy żyłem
  • Odpowiedz
@Racjonalnie-do-przodu: Też mnie to mocno odrzucało zawsze. Zwłaszcza, że istnieją odmiany chrześcijaństwa, które na niektóre rzeczy patrzą inaczej. Np stosunek do pieniądza według Katolików czy Protestantów i teraz sam zgaduj co jest dobre a co złe

To przecież Hitler jest uważany za turbozbrodniarza bo w jego systemie ludzie byli więzieni w nieludzkich warunkach parę lat a tutaj się mówi, że miłosierny bóg mnie może wysłać na męki, które będą trwały w
  • Odpowiedz
@yunglolins on by chyba zwariował gdyby ktoś mu ruszył ten budynek. On ma świra na jego punkcie. Co kazanie jęczy że ludzie dają za mało kasy a on tyle chce jeszcze zbudować. Ten budynek to jego pomnik, dla niego jest ważniejszy niż wiara czy wierni.
  • Odpowiedz