Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przecież tinder od początku swojego istnienia głównie służy do szukania partnera do seksu bez zobowiązań.


@romek898: Nie znam początków, na pewno badoo takie jest. Ale z obserwacji: > 75% kobiet szuka po prostu faceta, związku. Zwłaszcza te trochę starsze, które dobijają do 30 i często są po kilkuletnich związkach.

Oczywiście jak jesteś 10/10 i zaproponujesz ONS-a czy FWB, to się większość zgodzi...
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Ja tam lubię, ale lubię też styl lasek z lat 80' więc to pewnie dlatego. Inna sprawa, że niekoniecznie chciałbym, żeby moja partnerka świeciła tym w internecie...

Na szczęście nie mam i nie będę miał partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: ożesz #!$%@?. Ciekawe na czyim bolcu podskakuje taka kózka. Pewnie synka jakiegoś miejscowego milionera biznesmena, który w życiu się nie splami ciężką pracą, ani nie będzie martwił czy jak pójdzie w gruby balet po klubach to starczy mu na rate kredytu hipotecznego. #!$%@? z tym życiem niewolnika :(
  • Odpowiedz
taka kózka


@sralpies: Nie masz Tindera, czy laska jest w Twoim typie? Dla mnie to zwykła karynka. Twarz trochę konia, kwadratowe barki. Na Tinderze są lepsze szyneczki.

A na jakich bolcach skacze? Złota młodzież gustuje w innych laskach i synek milionera nawet by na nią nie spojrzał, więc obstawiam Sebiksów w jakichś "tuningowanych", japońskich samochodach do driftu. Zawrócisz na ręcznym i ma kisiel w majtkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
to jest wzorowane na "słoneczny patrol". Generalnie też mi się to mocno nie podoba.


Nie wiem jak to z tym słonecznym patrolem, ale laski tak je noszą żeby optycznie "wydłużyć" nogi.
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: Ale nie oceniaj innych swoją miarą. Jak będziesz w pewnym wieku, to może przestaniesz myśleć o ruchaniu wszystkiego co się rusza. Jak odpowiednio obniżysz swoje wymagania, to na Tinderze seks masz ustawiony w pół godziny. Ja nie lubię tego robić, ale od czasu do czasu trafi się panna z wyższej ligi, z którą zaiskrzy i jest jakość, a nie ilość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adwokat_Boga: że ci się chciało produkować te wysrywy, podziwiam. Dla mnie jesteś najzwyklejszym wąsatym polaczkiem któremu skończyły się pomysły na narzekanie to dowalił się do czyiś majtek i próbuje to przykryć jakimiś pseudo teoriami.
  • Odpowiedz
co druga laska jak nie więcej wrzuca NO ONS, NO FWB


@Ksieciunio-: to, że wrzucają to nie znaczy, że tak jest. Dobra morda i na drugiej randce jest bzikando ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz