Wpis z mikrobloga

Nie jadam za często na mieście, więc nie do końca znam ceny fastfoodów. Ale ostatnio przeżyłem szok. Chciałem żonie zrobić niespodziankę, żeby po pracy nie musiała jeszcze obiadu robić i wracając z pracy stanąłem przy hmm... restauracji? Nie wiem jak to nazwać.. Ot taka sobie większa budka ze stolikami z 'burger' w nazwie. Żeby nie było - nie w żadnym dużym mieście, tylko na wsi.
Gdy zobaczyłem cennik - szok. Ceny burgerów zaczynały się od 25zł!
  • 12
@Zamaloczasunalogin: Niedawno zdarzyło mi się być w Krakowie przez dwa dni - ale na uboczu. I tam za gigantycznego kebaba dałem 14zł. Drugiego dnia za tortille w innym miejscu - 15zł. Obydwa olbrzymie, że się dosłownie nażarłem a nie najadłem, naprawdę bardzo dobre i duże porcje.

W sumie typowych burgerów nie jadłem od lat, więc być może i tyle trzeba dać - ale to w tym momencie wolę tortillę czy kebaba
@TenAnonToKlopoty: To była moja pierwsza myśl - w Warszawie to może i normalna cena, ale we wsi (ale fakt - wieś gminna), 15km od większego miasta.. Ale inna kwestia - ile razy bym tamtędy nie jechał, to ruchu tam za bardzo nie widziałem ;-)
@husky83: zwykle burgery obecnie to już nie do końca fastfood tylko autentyczny kawał mięsa w bułce. Taki śmieciowy z jakiegoś Burger Kinga czy McDonalda dostaniesz za około dyszkę ale w takich niesieciowych burgerowaniach to taniej niż 20 nie będzie a i powyżej 30 to standard