Wpis z mikrobloga

Nie chcę nienawidzić Jarosława Kaczyńskiego. Gniew, nienawiść, pogarda - nie chcę znać tych uczuć. To do niczego nie prowadzi, stajemy się tylko przez to coraz gorsi. Nawet jeśli protesty zmuszą PiS do kroku w tył, to nie wiele to zmieni. Wykopane rowy pozostaną. Krzycząc **** nie zasypiemy ich.
Wszyscy mówią, że PiS dzielił Polaków przez 5 lat. To nie prawda. Polacy przez 5 lat sami pozwolili się dzielić. Pozwolili robić politykom, co tylko chcieli. Przez 30 lat niepotrafiliśmy zrozumieć, że demokracja to odpowiedzialność. To patrzenie na ręcę politykom - nie tylko tym znanym z telewizji, ale również lokalnym. To troska o wspólne dobro. To praworządny kraj, gdzie każdy, nawet prezydent, jest równy wobec prawa. To rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości.
Rzeczy wartościowe nie przychodzą za darmo.
Możemy się różnić. Nie możemy na siebie krzyczeć. Musimy rozmawiać.
#polityka #protest
  • 3
  • Odpowiedz
@cichooo: A jeśli napiszę, że Jarosław Kaczyński powinien siedzieć w jednej celi z Mateuszem Morawieckim, Jackiem Sasinem oraz Andrzejem Dudą to myślisz, że dorzucą kolejne 20 groszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo tak uważam. Chcę sprawiedliwości, nie zemsty. Na negatywnych uczuciach jeszcze nigdy nic trwałego nie zbudowano.
Ludzie protestują na ulicach, ale protestują "przeciwko", nie "za". A co z tymi, co nie zgadzają się z protestującymi? Odmówimy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43: to dostaniesz złoty dwadzieścia za zmylenie przeciwnika.

Pytasz, co z tymi, którzy mają inne zdanie? Niech wyjdą protestować, po to chyba żyjemy w teoretycznie wolnym i demokratycznym kraju, żeby każdy mógł walczyć o swoje. Skoro cała Polska protestuje przeciwko rządowi to chyba wiele świadczy o jego dotychczasowych działaniach. Nikt nikomu własnego zdania nie odmawia, ale chyba trzeba być chorym psychicznie żeby popierac to co ten rząd #!$%@?.
Przykro mi, że
  • Odpowiedz