Wpis z mikrobloga

@NipponJPN: Allegro Lokalnie tez chroni tym programem. Całość bardzo sprawnie idzie. Sam kiedyś kolezka mnie na 200zl #!$%@? i szybko odzyskałem kasę. A co jakiś czas dostawałem listy z sądu ile tu mu dowalili karę bo paru tak zrobił, śmiałem się pod nosem ze za 200zl zrobił sobie taki gnój w papierach
@NipponJPN: To da rade, jakiś gówniarz pewnie myśli że mu ujdzie na sucho coś takiego. A jak robiłeś kartą to nawet lepiej bo w ostateczności możesz zrobić chargebacka jak allegro cie oleje (ale bardzo wątpię że to zrobią).
@NipponJPN: To nieźle. Kiedyś czytałem podobną historię na mirko i skończyło się pozytywnie. Nie ma co się załamywać, wiem że stres pewnie mega ale powinno się udać.
@NipponJPN: Jak nawet nie nadał ci paczki to na 100% odzyskasz prędzej czy później. A jak coś nada to pamiętaj żeby nagrać proces obierania i otwórz paczkę przy kurierze żeby mieć dowód że faktycznie cię oszukał.
@NipponJPN: Nie wiem ile to potrwa ale kasę powinieneś odzyskać na 100%. Jak zrobiłeś wszystko oficjalnie to będzie gites, ale rozumiem że dopóki nie zobaczysz pieniędzy na koncie to będzie stres.
@NipponJPN Jak minęło 14 dni to zgłoś do Programu Ochrony Kupujących, przynajmniej mi jak gość nie wysłał to nie musiałem osobiście zgłaszać na policję, a kasa szybko wróciła na konto. Z tego co mi wiadomo resztą zajmuje się Allegro. Nie poddawaj się miras jedziesz z oszustem ( )