Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@massh: mogę ci polecić InFakt. Masówka, ale jak masz zwykłe B2B to wystarcza.

Jak coś to mogę podesłać referala. I mogę więcej opowiedzieć, bo sam używam.

Inne podobne serwisy to np. wFirma, iFirma. Pewnie nie ma różnicy, które weźmiesz, bo są podobne.
  • Odpowiedz
@mk321: siema Możesz podesłać refa. Jak wybrać tam dka siebie najlepszego księgowego bo widzę listę osób i ceny od 130 don 500 nawet :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@massh: jak zakładasz firmę z InFakt, to wtedy przydzielają ci losowego księgowego. Jak już masz firmę, to wtedy możesz wybrać.

Ja robię tak, że zaznaczam w wyszukiwarce co mam w firmie (przykładowo VAT, KPiR, do 10 faktur). Bo cena tego samego księgowego jest zależna od tego co masz w firmie (i nawet jak nie zaznaczysz tego w wyszukiwarce, to jak klikniesz na księgowego to pokaże wyższa cenę z tym co ty
  • Odpowiedz
@mk321: czesc, rozgladam sie za szeroko pojętym księgowym do rozliczania działalnosci b2b, czy decydując się na korzystanie załóżmy ztakiego infaktu jest możliwośc normalnej rozmowy z tą osobą, która Cie rozlicza? Czy to jest zawsze ta sama osoba, "przypisana" do mnie czy moze jakiś bot? Chodzi mi tez o jakies porady w trakcie, co można, czego nie można wrzucić w koszty, zmiany w prawie podatkowym etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartzov: tak, normalnie jest człowiek księgowa. Normalnie masz emaila, telefon, daje ci znać kiedy możesz dzwonić do niej (bo np. pracuje od 7-15). Możesz pytać o co chcesz.

Z tym, że w InFakt jest tak, że jak zakładasz z nimi firmę, to przydzielają ci losową księgową. No i zależy czy się trafi lepsza czy gorsza. No ale dzwoni, wypytuje o wszystko i ustalacie razem jak tą firmę formalnie założyć (no bo
  • Odpowiedz