Wpis z mikrobloga

@antarhei: są opłacane, jest ich bardzo dużo, podejrzewam ze z 3/4 tego scierwa co tutaj pisze to ale opłacane pisowskie szczekaczki, albo trolle najczęściej konfederacji, bo pisowskie męty posiadający umiejetność rejestrowania się na tym portalu nie robią tego za darmo, a ci co by to za darmo robili to siedzą cicho, bo i tak wiedza ze społeczność tego portalu ich zje
są opłacane, jest ich bardzo dużo


@rozbojnikalibaba: Nie wierzę w to. Gdyby faktycznie ktoś im płacił i byłaby ich cała masa to część prędzej czy później by się wykruszyła, zmieniła poglądy polityczne czy "nawróciła" się na właściwą drogę. Wtedy też pojawiłyby się w mediach jakieś wywiady z nimi pod tytułem "byłem PiSowskim trollem", albo chociaż jakieś skromne AMA na Wykopie. Tymczasem do tej pory się z tym jeszcze nie spotkałem. Spotkałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozbojnikalibaba: są opłacane ale nie wiadomo po co i przez kogo i na ponoć najgorszym i najmniej lubianym portalu w polsce opanowanym przez inceli których wszyscy nienawidzą

XD jeszcze powiedz że to jest jakimś cudem opłacalne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Psajkoman: najbardziej przygnębiające jest to, że ich pokolenie które walczyło z komuną, wprowadza ją tutaj ponownie, tak bardzo tęsknią za dzieciństwem
@antarhei: Zapytaj go ile dni w tygodniu jest się gotów zająć nieuleczalnie ciężko chorym i całkowicie niesamodzielnym dzieckiem, do końca swojego lub dziecka życia, jeżeli takie Ci się w przyszłości urodzi, bo żeby jakoś wiązać koniec z końcem będziecie zapewne musieli z żoną pracować po dwie zmiany.
@antarhei: Strategia trolli nie polega na tym, by generować cały ruch w danym temacie, ale by inspirować. Kilka trolli napisze, a później reszta powtarza. Najłatwiej to rozpoznać po wspólnym słownictwie, najczęściej nowomowie.
@antarhei: rozmawiałam z ultra pro pisowskim teściem, takim, który jeździ na spotkania z Duda i codziennie ogląda TVP, darł się okropnie że to wina psl, ale poza tym wysł#!$%@?ąc moich argumentów stwierdził że on jest za tym, żeby tą kwestię zostawić sumieniu matki a nie zabraniać :D ale na protest ze mną nie pójdzie...