Wpis z mikrobloga

czyli kilka dni różnicy, bo ja jak pewnie pamiętasz zamówiłem, po twoim poście pod tym tagiem 31 lipca, no to czekamy grzecznie, btw - myślałeś nad zakupem progsa VorpX który dość ładnie rozszerza ilość gier do obczajenia pod vr ?
blackbird - czyli kilka dni różnicy, bo ja jak pewnie pamiętasz zamówiłem, po twoim p...
@Navari: hmm, ciekawe to co piszesz, ale z tego co sie orientowałem kiedyś owszem był mocno niedopracowany, no i jak widać choćby na powyższym przykładzie, są osoby które mają odmienne zdanie na jego temat, choć nie przeczę - zasiałeś we mnie ziarno niepewności
Ja zamówiłem gdzies na początku miesiąca? Jak x-kom wrzucił reverb g2 na ich stronę. Do zapłaty mam 3000 zł, ale widzę, że kilka dni/tygodni zmienili cenę na 3200 :D Tak wiem, że było taniej z hiszpańskich amazonów i jeszcze wcześniej ale cóż spóźniłem się to musi 3000k polecieć :). Planowaną datę dostawy podali mi na koniec miesiąca (oczywiście listopada).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReevoX: no to niezłą marżyczkę sobie x-kom i rtv-euro-agd dołożyły - wychodzi prawie 600 zł extra do kieszeni tychże (2633 zł, za tyle można było kupić )
@blackbird: Wiesz co marża marzą ale z tego co piszą to była tylko dlatego promocyjna cena za granicą ze względu na wcześniejszy preorder... Więc nie tyle chodzi o marże co po prostu o cenę po preorderach :).