Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 259
Mireczki i mirabelki!
Przed nami kolejny dzień protestów.
Bądźmy mądrzy, nie dajmy się ponieść emocjom, historia pokazuje, że skuteczne metody opierają się na przygotowaniu i planowaniu.
Omijajmy z daleka kościoły - jarkacz wczorajszym wystąpieniem pokazał, że tylko na to liczy. Zamiast latać że sprayem złóż akt apostazji, to bardziej zaboli. Skupmy się na osobach bezpośrednio odpowiedzialnych za ten stan. Z okręgu wrocławskiego mamy czterech posłów PiS, po jednym z konfy i kukiza.
Tutaj lista posłów z województwa
Nic nie sugeruję, ale zamiast blokować ulice złożymy im kurtuazyjne wizyty. Jako dobrze wychowane osoby przenieśmy znicze, plakaty, wieszaki.

I kolejna kwestia o której wszędzie piszę:
Podziękujmy policji, od piątku pokazują profesjonalizm i troskę o protestujących.

Do zobaczenia na ulicy i oczywiście ****

#wroclaw #neuropa #protest #bekazpisu #stanwojenny2020
  • 31
@krave: Gdyby to tak wyglądało od samego początku jak opisujesz to chyba nie było by osoby która by krytykowała te protesty - sam jako prawak stojacy teraz przy kościołach szedłbym z Wami w pierwszym szeregu.
@krave: mnie martwi jedno - protest protestem, ale covid jest nieopanowany, a służba zdrowia juz nie wyrabia. Karetki stoją po kilkanaście godzin pod szpitalem. Bardziej się wymieszajcie i zarżniemy cały ten chlew obsrany gownem.

Ogółem protest popieram, ale taka #przemysleniazdupy mnie dopadły... czy to po prostu nie jebnie ()
@Alsgn_: wiele zmienia, bo przestajesz być członkiem kościoła katolickiego, co oznacza, że żaden zwolennik strony klerykalnej, nie będzie mógł powiedzieć, że 90% Polaków przynależy do kościoła.
A to, że w ich głowach po apostazji pozostajesz chrześcijaninem, to... w ich głowach.
niestety brak nam rozsądnego lidera. Dlatego staram się robić takie wrzutki w mediach społecznościowych których używam, może ktoś pomyśli 2 razy


@krave: Dopisuj jeszcze, że walka z Kościołem może trwać latami, a władzę można zmienić w przeciągu kilku miesięcy i to jest priorytetem, bo kraj leci w dół.

Bo jak od wczoraj po wystąpieniu zaczęły się nawoływania do omijania kościołów (np. na fb Ruchu Ośmiu Gwiazd), to niektórzy sieją zamęt twierdząc,