Wpis z mikrobloga

Od ostatniego publicznego komentarza prezydenta Dudy mija właśnie 5 dni.

Przez ten czas:

- pojawiło się 51 839 nowych zakażonych
- TK wydał kontrowersyjne orzeczenie w sprawie aborcji uderzając w wolność obywateli
- Setki tysięcy (jak nie miliony) ludzi w całej Polsce strajkuje i blokuje największe miasta
- Zapowiadane są kolejne protesty na skalę, jakiej nie widziała jeszcze III RP
- Mówią o nas media na całym świecie
- Wicepremier publikuje wystąpienie w którym jawnie nawołuje do wojny domowej
- Zamykamy kolejne gałęzie gospodarki pogłębiając kryzys.

A 'prezydent' i jego kancelaria milczą. Mój rozum nie potrafi pojąć co tu się właśnie odwala.
Jedyną możliwości wyjścia z twarzą z tej sytuacji jest wrzucenie zdjęcia Andrzeja pod respiratorem. Każda inna 'wymówka' będzie jasnym sygnałem, że jest jedynie pionkiem Kaczyńskiego któremu to oddał władzę nad państwem.

#duda2020 #prezydent #bekazpisu #koronawirus #covid19
  • 16
@ATAT-2: dobre brednie wami sterują jak kuklami już.

TK nie uderzyło w wolność obywateli a tylko w drobna acz głośna grupkę
Setki miliony tej tryliony lemingu telewizyjny. Nic z tych strajków nie będzie korzystnego. Jesteście wyprowadzani na ulicę by wprowadzić stan wyjątkowy godzinę policyjna i odebrać wam prawa. I zrobią to politycy który was dzisiaj na ulicę pchają takimi głąbami jesteście.
Poza tym to są małe strajki jak na Polskę.
Jawnie
@alfons-metody: tak tak, nawet miasta do 10K protestują ale były większe w Polszy XD ciekawe kiedy, w białymstoku ostoi ONRu ludzie wychodzą tysiącami na ulice, w Hajnówce #!$%@? strajkują. Kaczor to rozgrywa jedynie siebie i tyle. Na wprowadzenie kolejnego lockdownu ludzie się nie zgodzą i wyjdą jeszcze tłumniej na ulicę, już nie za aborcję ale dla ratowania majątków.
A 'prezydent' i jego kancelaria milczą. Mój rozum nie potrafi pojąć co tu się właśnie odwala.


@ATAT-2: Może po prostu zgodnie z najlepszą sanacyjną tradycją dał dyla do Rumunii, od bierdolta się od Adriana, jego rodziny i Adriana