Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zlomer: Tym razem to ty robisz fikołka. Napisałem wyraźnie, by nie łączył sobie fejsa z grami na oculusa. Ty proponujesz robić kolejne konto na fejsie, wyłącznie na gry ()
Dzięki za odpowiedzi. Kupiłem ostatecznie natywnie żeby zminimalizować opóźnienia. To pierwsza i chyba ostatnia gra jaką kupię natywnie więc jak fejsbuń coś odwali to najwyżej rzuce kolejne dwie dychy na steamie. Pograłem godzine i poza lagami z innymi graczami to totalny sztos.
@Kulek1981: człowieku, ogarnij się.. FB czy steam czy gog czy nasza klasa to są konta z usługami, jak kasujesz konto to tracisz dostęp do usług. Nie udawaj, że wczoraj odkryłeś internet.
Myślisz, że jak steam pójdzie do piachu do Gabe przyjdzie do Ciebie i Ci wszystkie twoje gry przyniesie na dyskietkach?

Chcesz mieć konto z samymi grami którego nie będziesz musiał kasować to zakładasz sobie osobne. A jak Ci się znudzą
człowieku, ogarnij się.. FB czy steam czy gog czy nasza klasa to są konta z usługami, jak kasujesz konto to tracisz dostęp do usług


@zlomer: Ale nie w tym jest problem xD Problem że mogą cię zbanować jak uznają że twoje konto to np. fejk, a mając konto założone tylko do oculusa to bardzo prawdopodobne (patrze reddit). A jak cie odrazu nie zbanują to będziesz musiał dosyłać kolejne dane np. dowód