Wpis z mikrobloga

  • 284
No i już wiadomo o co te baby walczą... Wcale nie chodzi im o przywrócenie kompromisu, tylko o aborcję w każdym przypadku.
O innych postulatach już nie wspomnę,bo to szkoda komentować.
Do teraz, trochę rozumiałem protestujących i nawet nie dziwiłem się, że protestują.
Od teraz, nie szanuje ich. Dzisiaj idę na kontrmanifestację i czekam aż będzie jakiś nabór do wojska w przypadku wojny domowej.

#protest #oswiadczenie #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1603936042iJxRmWuZfWgU7XgZStXf0Y.jpg
  • 143
@oirectine Myślałem, że protestują przeciwko wyrokowi trybunału...
Mam trochę nadzieję, że po ogłoszeniu tych postulatów, ludzie odwrócą się od tych strajków z piorunem.
Może bardziej normalni obywatele zrobią własny strajk- TYLKO przeciwko wyrokowi trybunału. Wtedy sam się może przyłącze.
Na razie wychodzi na to, że Prezes miał rację. Im chodzi o zniszczenie Polski.
Dziecko/płód nie jest ciałem kobiety.


@ROXTES: ale narusza autonomie kobiety zeby przezyc

moge bez twojej zgody pobrac ci krew zeby przezyc? szpik? moge ci wyciac nerke? przeciez masz dwie, a ja mam prawo do zycia, moge odkroic z ciebie kawal miecha gdy bede glodny?

Trzeba bronić tych małych, bezbronnych, ponieważ sami się nie obronią...


to tak jak kobieta przed grupka narodowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@ROXTES: cały czas rozmyślam co ludziom przeszkadza, że gdzieś jakaś kobieta będzie miała MOŻLIWOŚĆ usunięcia ciąży? Nikt nie każe Ci na to patrzeć, ani tego robić, nawet nie będziesz wiedział kiedy, która, gdzie, ani ile razy.
Ja w ostatnim czasie tych awantur dowiedziałem się, że dwie znajome usuwały łącznie chyba z 7 razy i co z tego powodu? Mam im nagle napluć w mordę? Ich życie, ich sprawa, nikomu przez to