Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak Platforma się zachowała przy protestach anty-acta? Wtedy przyszedł Tusk na konferencję prasową z przedstawicielami protestujących i przez bite 8 godzin siedział i odpowiadał na pytania. Starał się zrozumieć o co im chodzi i załagodzić w ten sposób protesty. I tak wtedy było protesty po tym spotkaniu się skończyły i rząd coś tam naściemniał. Oczywiście acta potem przeszło bo te śmiecie z PE zdradziły, ale przynajmniej nikt nie został ranny i nie było napuszczania narodowców na protestujących.

#takaprawda #bekazpisu #bekazkonfederacji #protest #acta #polska
e.....u - Pamiętacie jak Platforma się zachowała przy protestach anty-acta? Wtedy prz...
  • 87
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: można nie lubić ani PiSu ani PO, zwłaszcza jeżeli weźmie się ich dokonania, ale odstawiając politykę na bok, to jednak D. Tuskowi trzeba przyznać, że potrafi zachować klasę, odpowiadać inteligentnie i wysłuchać drugą stronę. Nawet jeśli są to pozory to i tak kultura jego i kaczora to jak Himalaje i Rów Marianski
  • Odpowiedz
tylko Polacy o takich rzeczach orientują się długo jak już nie ma czego rozpamiętywać


@HonyszkeKojok: Przecież przez chłopków z wioch on jest i będzie symbolem zła, bo ludzie obwiniają go za swoją tępotę i nieudacznictwo.
  • Odpowiedz
No właśnie, czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć nienawiść do Tuska?
Ja nie miałem do niego nigdy zastrzeżeń, tymbardziej zestawiajac go z obecną sytuacją.
Rozmawiałem w kilkoma ludźmi, czytam komentarze. Ludzie strasznie go nienawidzą, ale za co tak naprawdę?
  • Odpowiedz