Wpis z mikrobloga

Nawołując do wojny jakiej reakcji się spodziewaliście? Że ludzie się pochowają i zaczną słuchać Was - wielce oburzonych? Przeprowadzacie zamach na fundamentalne wartości, za które w historii wielu przelewało swoją i cudzą krew. Ustąpcie z tymi głupimi postulatami, bo prędzej wybuchnie wojna domowa, niż druga strona się podda. Z resztą widać ,że dla was sprawa nawet nie jest warta paru wybitych zębów, więc o czym ja tu mówię xD
#protest #bekazlewactwa #neuropa #aborcja #4konserwy #konfederacja
Nygas232 - Nawołując do wojny jakiej reakcji się spodziewaliście? Że ludzie się pocho...

źródło: comment_1603953563CJxOx6S7v8SUjMlfgRIS1n.jpg

Pobierz
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Nygas232: @ZaplutyKarzelReakcji: @RaiderSPURS: @cukrowyburakatakuje: Ja od wczoraj mówię, że protestujący powinni zrobić zrzutkę 300k + trochę na paliwo i kupić czołg. Żaden narodowiec nie wybije ci zębów kiedy będziesz siedzieć w czołgu.

BWP też może być. A jak pokazał pewien przypadek z USA, to nawet buldożer opancerzony metodami chałupniczymi też może być.
R187 - @Nygas232: @ZaplutyKarzelReakcji: @RaiderSPURS: @cukrowyburakatakuje: Ja od wc...

źródło: comment_1603954848sZHMCwV7ACcyf73pqYaazS.jpg

Pobierz
Z resztą widać ,że dla was sprawa nawet nie jest warta paru wybitych zębów,


@Nygas232: Przerasta Cię idea, że ktoś może chcieć protestować pokojowo, a nie #!$%@?ć się na ulicach? XD

Jesteśmy w cywilizacji a nie w jakimś #!$%@? średniowieczu i ludzie potrafią rozmawiać i myśleć.

Jak widać utknąłeś w tym niezręcznym momencie ewolucji człowieka, kiedy jak chcesz kogoś przekonać do swoich racji to musisz go pobić.

Współczuję :)