Wpis z mikrobloga

  • 136
To nie jest strajk wszystkich Polaków. Ba, to nie jest nawet strajk kobiet. Te prawdziwe, siedzą teraz w domu z dziećmi, prasują mężowi koszule, przygotowują śniadanie, po prostu cieszą się z macierzyństwa i poświęcają rodzinie. Biegające po ulicach wariatki, to tylko ich marne imitacje. Mimo iż posiadają żeńską powłokę oraz podzespoły takie jak #!$%@? i cycki, to brakuje im ludzkiej duszy. To całkowite przeciwieństwo kobiet, które są z natury istotami łagodnymi, obdarzonymi współczuciem i empatią.

Obserwuje te cyrki na protestach i ubolewam nad tym, co się stało z współczesnymi dziewczynami. To jak zmutowały, dały się zindoktrynować i wyrzekły swej delikatności. To nie są kobiety o których marzą mężczyźni. To maszyny ruchające, wyrachowane humanoidy, z pustym, tępym i zimnym spojrzeniem kompletnie pozbawionym emocji. Wyszły na ulice z całkowicie egoistycznych pobudek. One nie chcą ratować gospodarki i świata – to zajęcie dla nas. Tym hedonistkom zależy tylko i wyłącznie na przyjemności, napędza je prymitywny instynkt, który każe im wyłącznie kopulować. Siedziałem gdy, jak modliszki eliminowały mężczyzn z rynku matrymonialnego, niestety nie będę milczał kiedy widzę jak bardzo chcą mordować nienarodzone dzieci. Ot tak, na pstrykniecie palcem, jakby było to czynnością tak prozaiczną jak wypicie porannej kawy i postawienie klocka na kibel..

Zapamiętajcie, prawdziwa kobieta nigdy nie podniesie ręki na dziecko. Prawdziwa kobieta odda za nie swe własne życie. Prawdziwa kobieta urodzi dziecko nawet gdyby jego ojcem był najgorszy łapserdak, alkoholik czy złodziej. Prawdziwa kobieta choćby miała urodzić dwudzieste dziecko, nawet nie pomyśli o aborcji, gdyż poczęcie go jest łaską i cudem. Nawet bedac zgwalcona, urodzi i odda do adopcji. Nie interesuje mnie religia i polityka, nie pisze tego jako nawiedzony katolik czy konserwa, ale jako ojciec dwójki dzieci, który ostatni raz w kościele był na pogrzebie własnego ojca. Mam syna lvl 5 i córkę lvl 1, każdego dnia dziękuję losowi i cieszę się ze szczęścia jakie mnie spotkało.

#!$%@? to nie piaskownica, chcesz się tam bawić, licz się z konsekwencjami. Chcesz się skrobać na życzenie? Weź sobie najpierw wyskrob mózg. Walczysz o prawą człowieka? To sama najpierw tym człowiekiem bądź. I proszę cię, dopoki bedziesz krzyczesz o aborcji, nie waż sie określać kobietą.

TAK dla obalenia hegemonii kościoła.
NIE dla ataków na instytucje rodziny i życie ludzkie.
TAK dla pokojowych protestów.
NIE dla aborcji na życzenie.
STOP galopującej i agresywnej hipergamii.

#protest #strajk #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #neuropa #rodzina #patriotyzm #cycki #milosc #ladnapani #takaprawda #rozowepaski #przegryw #religia #p0lka #blackpill
daeun - To nie jest strajk wszystkich Polaków. Ba, to nie jest nawet strajk kobiet. T...

źródło: comment_1603954956INQiZ9xGLksYjHuzWKO2sw.jpg

Pobierz
  • 45
@daeun > Tym hedonistkom zależy tylko i wyłącznie na przyjemności Nie oceniaj ich przez pryzmat siebie x) Myślę, że one po prostu generalnie nie rozumieją polityki, a jak ktoś wspomni o waginie, to przynajmniej coś im dzwoni, a jak coś im dzwoni, to przecież muszą się wypowiedzieć. Czują się wtedy ważne, mądre i czują się częścią jakiegoś większego ruchu oburzonych. Kobiety lubią się oburzać. A jak już się wypowiadać, to przecież należy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: a czemu wyrzuciłeś zdjęcie zdrowego i przede wszystkim żywego dziecka? Tu nie chodzi o postulat uber-aborcji na życzenie, tylko o skrócenie męki kobiety która staje się respiratorem dla płodu, ktory z powodu braku istotnych organów i latalnej deformacji jest z medycznego punktu widzenia martwy. Czy osobę po poważnym wypadku ze zniszczoną korą mozgową i przerwanym rdzeniem w akcie desperacji podlaczymy do respiratora to sprawi że ją wskrzesiliśmy? A gdy maszyna
@Kempes: #!$%@? dałbyś to pod tagiem nsfw ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz, teraz będę musiał to odzobaczyć a nie wiem czy tak można!


A co Ty sie cycuszka boisz? To jest kwintesencja kobiecosci. Z tej fotki az wylewa sie milosc, troska, delikatnosc, niestety humanoidy tego nie znają, one potrafia tylko wejsc topless na pomnik zolnierzy AK i krzyczeć:
- TY PISOSKA MENDO, TY MENSKA PROSTUTUTOOOO!!!!
nie chciałbym
@SzerniakSzerniaczek: Nigdzie nie oisalem o co chodzi wszystkim. Zgadzam sie ze ten kolektyw to dosyc bezksztaltna masa, ale jak dojdzie do jakichs rozmow na poziomie politycznym reprezentanci sie nie zmienia - dalej beda to organizatorki osk z tymi samymi postulatami. Reszta ludzi to tylko woda na mlyn