Wpis z mikrobloga

Kolejny raz w tym tygodniu PKP Intercity przyjeżdża ze znacznym opóźnieniem. O 7:45 powinienem być na Centralnej, jest 8:05 a dopiero dojeżdżam do wschodniej. W poniedziałek 20 minut opóźnienia rano, przy powrocie popołudniu też 20. We wtorek 10 minut rano, wczoraj nie jechałem, dziś zapowiada się 30 minut. Zobaczymy jak popołudniu.
Ja się pytam po cholerę płacę za bilet na intercity jak i tak spóźniam się do pracy i jedzie tak samo długo jak osobówka?
ChWDPKP!
##!$%@?
#pkp
#pkpintercity
#pracbaza
  • 9
  • Odpowiedz
po cholerę płacę za bilet na intercity


@shitman6: w ten sposób popierasz i przystajesz na warunki, jakie oferują. Na szczęście kolej to nie jedyny środek transportu, który wymyślił człowiek.
  • Odpowiedz
@shitman6 niestety podróżując tyle lat pociągami IC i KM do pracy to staje się normą która irytuje. W pewnym momencie przestaniesz na to zwracać uwagę. Teraz już nie dojeżdżam ale może tak się zdążyć w życiu że będę zmuszony znowu jeździć kolejka. Sama myśl o powrocie do tego środka transportu mnie przeraża
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shitman6: często niestety opóźnienia nie wynikają ze złych intencji przewoźnika lub prowadzących pojazd a z remontów, zwolnień i utrudnień na szlaku na które nie ma się wpływu.
Jeśli chcesz, powiem Ci co było przyczyną opóźnień konkretnych pociągów potrzebuję jednak ich numery i dni, o które Ci chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@potrzebie: w inne dni mogl w innych godzinach jechac poza tym skoro chce informacji to niech poda konkrety a nie zebym ja się domyslał i szukał. Dostanę informacje do weryfikacji to dostanie i OP odpowidsz
  • Odpowiedz
  • 0
@Pociongowy Wiem, że jesteś bardzo zaangażowany ale tak szczerze mówiąc mnie nie interesuje przyczyna opóźnienia. Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia.
Rozumiem, że pociągi się opóźniają ale do cholery raz na jakiś czas! Nie codziennie i nie po 20-30 minut. Normą są patologiczne opóźnienia a rzadkością przyjazd o czasie. Rozumiem opóźnienia rzędu do 5 minut na tak krótkiej trasie ale to co się dzieje to jest zwyczajne robienie ludzi w #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shitman6: czaję i jak najbardziej rozumiem. Sam się frustruje, że tak się zdarza. Uczy się mnie, że przyjazd do stacji postoju handlowego na czas to już jest spóźnienie- powinno sie być chwile przed planem. Niestety opóźnienia powodowane różnymi zdarzeniami (często losowymi) na sieci kolejowej są trudne do przewidzenia lub zaplanowania przez przewoźnika (dostajemy mało informacji na ten temat, często pierwszą jest rozkaz z dodstkowymi zwolnieniami) ciężko też wtedy właściwie poinformować pasażerów
  • Odpowiedz