Wpis z mikrobloga

@Alasthor: tragedia, czyli jednak chodzi wyłącznie o cipę tak? I pokazanie, że kobiety są najlepsze, takie wkuriwone i w ogóle. A jak tylko ktoś się krytycznie odniósł do działań w ciągu ostatnich kilku dni to pisior, incel, stulejarz i nikt.
Strajk kobiet na pewno zrobił wielką robotę skupiając niezadowolenie ludzi i organizując protesty ale zdają się myśleć, że wszyscy którzy tam przychodzą mają takie same spojrzenie na temat aborcji jak Strajk. A to, wydaje mi się, nie jest prawdą.


@BRaven: nie wydaje mi się że tak myślą, to jest raczej oczywiste. I też nie sądzę że mają coś przeciwko protestom przeciw PiSowi. Ale wcale mnie nie dziwi że pilnują żeby w
@Alasthor: Jestem za liberalizacją prawa aborcyjnego i w ogóle ale do tego poza ulicą trzeba jakieś siły politycznej, która to przegłosuje. Zamiast skupić się na tej jednej rzeczy która jest mianownikiem wielu ludzi z różnych bardzo środowisk nie można podpinać pod to wielu innych postulatów i mieć nadzieje, że tak samo wszyscy się pod tym podpiszą i zagłosują na jedną nie wiem nową formację. To nie przejdzie nie ma na to
@Alasthor: a jak się miała skończyć "rewolucja" zdziczałej lesby kodziary i reszty tęczowych szurów. Pożyteczne idiotki na ulicach zaczęły się kapować że zrobiono z nich narzędzie.
@Alasthor: ale jak może upaść wizerunek czegoś, co od początku swoim programem i symboliką odwołuje się do tradycji lewicowych ruchów rewolucyjnych? Co można tutaj jeszcze dodać, aby stworzyć bardziej obrzydliwy wizerunek?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Faraluch: Walka była przeciwko zaostrzeniu aborcji a one próbują wplatac w to swoje #!$%@?. Sam przez to nie chodziłem ale widzę że feministki tracą panowanie i pewnie zaraz zostaną wyautowane więc warto dołączyć do jak to pięknie ujął @KochanekAdmina strajku Polaków jako narodu.
@Faraluch: Ale ludzie mają w dupie co one sobie chciały. Nikt nie wyszedł bo jakaś Lempart coś organizowała może poza resztą jej cyrku. Ludzie wyszli na ulicę bo ich PiS wkurzył i bo chciał zmusić do porodu chorych dzieci. Niech lewaki wreszcie ogarną, że ich postulaty ludzie mają w dupie.