Wpis z mikrobloga

Trzeba jak najszybciej uzmysłowić pani Lempart, że ten protest nie jest jej własnością i powinna przestać próbować wybijać na nim swoje osobiste ambicje bo swoimi wypowiedziami rzekomo w imieniu protestujących na ten moment działa na szkodę tego co zostało przez ten tydzień osiągnięte przez setki tysięcy ludzi. #protest
  • 62
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Mnie bardzo zabolały słowa do Holownii. Nie wiem na ile jest on szczery w tym co mówi, to okaże się jeżeli osiągnie jakiś sukces. Ale narazie jest jedna z niewielu osób chcących równowagi i starających się wyważyć słowa oraz postulaty. Sam planowałem wybrać się na protesty jak tylko wyjdę z izolacji, ale na ten moment mocno się zastanawiam. Z protestów zirytowanych władza i chcących powrotu do kompromisu ludzi, nagle kreuje
  • Odpowiedz
To nie jest tak, że przez blisko tydzień dzień w dzień chodziłam protestując po to żeby jakaś pani ustawiała sobie postulaty pod karierę polityczną jednocześnie robiąc czarny PR tym którzy dawali z siebie wszystko przez te kilka dni. Zgaduję, że większość z setek tysięcy ludzi którzy dołączyli do tego spontanicznego strajku obywatelskiego myśli podobnie jak ja.


@Phyrexia: Od groma jest takich jak ta baba. I pewnie nie tylko kobiet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: bardzo szanuję że to dostrzegasz ale jakby Ci to powiedzieć. Na tym strajku każdy chce jak najwięcej zyskać. Już nikt nawet nie pamięta o wyroku TK. Teraz liczą się inne priorytety
  • Odpowiedz
@Phyrexia: a wy mysleliscie ze jak to sie skonczy? Od poczatku byliscie wykorzystywani przez lewice, kto uruchomil ludzi? Kto o tym sie rozpisywal i nagłaśniał w mediach? Jak już pare razy pisałem, zostaliście pacynkami lewicy przy porachunkach z pisem. Mam nadzieje że wyleczyliscie się z akcji wyborczej, tvnow i tym podobnych. Zrobiliście co mieliscie zrobic, więc teraz mogą mówić wprost o co im chodziło.
  • Odpowiedz
@Vakabayaschi: To jest totalny spontan. Wystarczy nie być fanatykiem religijnym i mieć odrobinę empatii by to wiedzieć. Jeśli masz wątpliwości to proponuję następujący eksperyment myślowy:

Jesteś kobietą, zachodzisz w ciążę, cieszysz się wspólnie ze swoim partnerem, w 4. miesiącu ciąży ginekolog informuje Cię, że ciąża przebiega nieprawidłowo - płód nie wykształca płuc. Lekarz mówi, że dziecko, które urodzisz za 5 miesięcy będzie zdeformowane i umrze w przeciągu kilku minut. Jesteś przerażona
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Jesteście po prostu naiwni, dlatego nie wyjda nagle miliony z domów i się do was nie przyłączą. Nie macie struktur, zaraz sami będziecie mieli konflikty wewnątrz tych protestów.
Miałbyć strajk kobiet, poszło o aborcję a na drugim miejscu wśród postulatów jest LGBT :D
  • Odpowiedz