Wpis z mikrobloga

@jzs44:

### Broom Paladi
# Klasa: Paladyn
# Format: Standard
# Rok Feniksa
#
# 2x (0) Pierwszy dzień szkoły
# 2x (1) Ożywiona miotła
# 1x (1) Pióromiot
# 2x (1) Pomocniczka Aldorów
# 2x (2) Dziki piromanta
# 2x (2) Księga Mądrości
# 1x (2) Łaska Świetlistych
# 1x (2) Murgur Murbulg
# 2x (2) Ręka A'dala
# 2x (2) Zbieracz łupów
# 2x (3) Duma Salheta
# 1x
@jzs44: najtrudniej jest z face hunterem, trzeba od początku iść w ostry Control, jak przeżyjesz do 7 rundy to wygrałeś bo powinieneś mieć już księgę nadziei do zagrania

Oraz rogue shadow, na niego trzeba mieć dzikiego piromante

Reszta to banal, dużo pure Palladinow którzy nie mają szans.
Słuchajcie ale z tym 8000zl to była zarzutka, jestem w szoku że nikt nie skomentował. Naprawdę tyle wydajecie na tą grę że ta kwota wydaje się normalna??

Tak serio przez te 5 lat kupiłem dwa dodatki, w sumie nie więcej niż 500zl...
@Mirkomil: a to gralem ta talia. jakos mi nie podchodzi ta ilosc lowdropow i w sumie gram pure. ale to i tak jak mnie najdzie ochota, w wiekszosci gram jedna partie i dalej mi sie nie chce.

a wydalem na gre 25 zl - byla promka na gwarantowana legende z classica i pare zestawow startowych na allegro kupilem po 3zl ;)

teraz jak popalilem te zbedne legendy z wilda to zebralo
@jzs44: ja miałem przerwe z 2 lata, jak wróciłem i spaliłem Wilda to zebrało mi się 40 000 dustu, od tamtego czasu gram już f2p :)

Broom jest silniejszy niż pure, grałem oba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkomil: nie przestanie mnie to zadziwiać ze są ludzie którzy potrafią wyzywać deweloperów ze 250 zł za premierowy tylul to jest za drogo i jednocześnie kupować 3 razy do roku preorder do HS za 80 EURO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)