Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z moim chłopakiem jesteśmy razem od 3 lat. Mieszkamy razem od roku. On mnie cały czas pociąga, i gdyby to ode mnie zależało to byśmy się kochali codziennie, ale wedle niego jemu wystarcza raz na 3 tygodnie. Przyznam, że czuję się mało pożądana przez niego, chociaż on twierdzi, że nie o to chodzi, ale wystarczyło jedno spojrzenie i puszczenie oczka przez faceta na siłowni, żebym się poczuła bardziej "pożądana* niż z moim facetem. (Odwróciłam wzrok, bo nigdy bym go nie zdradziła, ale już nie wiem co mam zrobić, żeby się "zainteresował')
Czy taki związek ma sens?
#seks #zwiazki #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9b3b770860c8092cf49432
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania ty sobie odpowiedź czy ma sens. Chcesz mieć seks raz na 3 tygodnie i jakoś to zniesiesz, to zostań. Seks jest tak ważny, że nie dajesz rady wytrzymać i czujesz, że nie jesteś pociągająca bo twój własny facet ma cię gdzieś, odejdź. Najpierw powiedz mu, że zmierza do końca związku i że nie czujesz się kobieca i to dla ciebie ważne. Na spokojnie wytłumacz. Może pomoże a może nie.