Wpis z mikrobloga

@francuskie środek w każdej daci jest wykonany z tragicznych materiałów. Same plastiki gównianej jakości. Wnętrze auta po 100tys wyglądają jak by miał najechane 300k. Cena niska to fakt ale nie wzięła się z nikąd.
Przy odbieraniu takich samochodów z fabryki mam problemy bo auta mają sporo wad ze spasowaniem i wadach lakieru.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JudzinStouner: my mieliśmy rok z hakiem dustera z 2018 roku, mulowaty 1.6, brak 4x4, klima manualna, może dla emeryta spoko ale dla młodej rodziny z dzieckiem to auto to jakaś lipa. Sprzedaliśmy w czerwcu bo trafiła się promocją na Suzuki Vitara, wiem że droższa od najdroższego dustera o 15k ale wnętrze trochę lepiej wykonane, duuuzo więcej systemów bezpieczeństwa (w tym adaptacyjny tempomat) i bardziej dynamiczny. Fakt że minimalnie mniejszy ale dla
@wladek-wlodyszkiewicz: Zdaje się ze Laguna I poliftowa już go miała, pamietam że taką jeździłem 140KM właśnie. Silnik pancerny ale niezbyt dynamiczny i zdecydowanie mało oszczędny, w Lagunie wynik 10l był bardzo łatwy do osiągnięcia. A z racji swojej pojemności duży gabarytowo i dosyć ciężki. Do Dustera wg mnie średni wybór, tam jest mało miejsca pod maską ale jak dobrze ogarnęli chłodzenie to może faktycznie to ma sens - jak ktoś chce
@Mithrindil: No to coś Ci powiem: W Rosji Duster sprzedawany jest jako Renault Duster i ten silnik w tamtych dusterach jest.( ͡° ͜ʖ ͡°) Są filmiki z Rosji jak go testują. A, że teraz posiadam Lagunę 2 z 2.0T pod maską to dlatego twierdzę, że duster z tym silnikiem bym brał. Fakt, pali jak #!$%@?, ale coś za coś.