Wpis z mikrobloga

Od maja pracuje nad swoją porównywarką cenową/wyszukiwarką okazji. Link sniffer.pl porównywarka produktów nowych poleasingowych i używanych

Moją misją jest zrobienie porównywarki, która będzie zastępowała długi proces szukania okazji w internecie. Dodatkowo w odróżnieniu od innych porównywarek w mojej są też produkty używane, powystawowe i poleasingowe. Na stronie jest jeszcze kilka funkcji których np. alerty o spadku ceny w produkcie, czy historia cen.

W odróżnieniu od innych porównywarek, moja zbiera z wszystkich stron (które dodam), a nie tylko tych które mi płacą. Oprócz zwykłych sklepów są też oferty z #aliexpress i #allegro. Pracuje nad obsługą #amazon i #ebay.

#promocje #okazje
  • 5
@wypokowy_expert: narazie zbieram dane, żeby ogarnąć takie akcje jakimś algoryrmem do machine learning. Aktualnie jest kilka wyznaczników tego czy oferta jest trafna czy nie. Jeżeli cena jest zbyt niska np. -95%, to oferta się nie wyświetli. Przez kilka tygodni walczyłem z tym problemem, były np. takie akcje, że w produkcie wyświetlały się akcesoria, albo jakieś tanie zamienniki. Teraz w produkcie wyświetla się max 1-2 błędne oferty.
@MimikX90 Jeżeli pierwszy raz ktoś wejdzie w dany produkt to dopiero wtedy oferty są pobierane ze sklepów. Potem to się odświeża automatycznie co 5 dni, albo można odświeżyć wcześniej ręcznie. To nie jest pierwsza porównywarka jaką pisałem, bo wcześniej robiłem porównywarkę platform streamingowych na rynek angielski, więc mam już swoje narzędzia którymi potrafię szybko sprawdzać całe strony. Ale w przypadku takich gigantów jak aliexpress czy allegro załatwiłem sobie partnerstwo i mam dostęp
@Else54: ogólnie fajnie i ciekawy pomysł, ale wpisując ps3 = zamuli za dużo wyników, zgłębiłem do "konsola ps3" to mi wyskoczyły stoliki z nazwą konsola.