Wpis z mikrobloga

@Qba1996: Jestem za zrównaniem praw kobiet do praw mężczyzn i traktowania wszystkich ludzi identycznie, niezależnie od płci.

Koniec obijania się na magazynach i hurtowniach przez różowe.
Koniec zatrudniania różowych wyłącznie ze względu na płeć bo PARYTETY (czyli na siłę wciskania kobiet).
Koniec przechodzenia różowych wcześniej na emeryturę.
Koniec powszechnej dyskryminacji mężczyzn w sądach.
Koniec lżejszego traktowania różowych gdzie tylko się da.

Bezmózga p0lka i tak Ci napisze, że ma gorzej bo
@tbhilt: troche zle mnie zrozumiales ale to pewnie dlatego, ze od 12 lat nie zyje w PL i ciezko mi sie do tego mentalnego dna doczolgac. Chodzilo mi o to, ze zamiast "konczyc" i "rownac" kobietom "mezczyzni" mogliby tez zawalczyc o swoje prawa zeby wskaznik samobojstw poszedl jednak w dol w porownananiu kobieta-mezczyzna. Od wielu lat widac trend rownania kobiet mezczyznom i z poczatku chodzilo o to zeby kobiety mialy lepiej
@danio_96: jak i tepakow po drugiej stronie. Problem w PL jest taki, ze wybiera sie najgorsze szumowiny z obu stron i przedstawia ich jako ikone protestu/obroncow. I wszyscy to lykaja! Nikt nie protestuje, nawet nie pisnie :D O jaki #!$%@? strajk, zobacz jak tam namalowali fiuta na JP2. O jaki #!$%@? zbieg neonazistow, zepchnal kobiete ze schodow. Itd. Strasznie to polskie :)
@Corphen: Tak, odebrałem to jako po części atak, wybacz.

Ja jeszcze kilka lat temu byłem za tym, żeby kobiety miały "ciut" lepiej ze względu na chociażby słabsze predyspozycje fizyczne i to, że de facto ciąża eliminuje je na dany okres z pracy. Bierność mężczyzn wynika z wielu kwestii, tylko powiedz, jak my mamy walczyć? Faceci nie potrafią się jednoczyć jak kobiety i patrzą na siebie wilkiem.

Po prostu jestem za tym
@tbhilt: no ale przyznajac, ze faceci nie potrafia walczyc zostawiasz wszystko w rekach rzadu, majac nadzieje, ze ktos inny za Ciebie cos wywalczy albo da. Jezeli faceci nie potrafia sie jednoczyc to musza sie nauczyc. Sporo facetow jest teraz na protescie "kobiet", ktory sam w sobie z "protestem kobiet" ma tyle wspolnego co pies z zyrafa. Tam sa wszyscy, ktorych ostatnio PIS #!$%@? i w sumie z samymi kobietami to juz
Teraz widac, ze biernosc mezczyzn w PL sprawila, ze zamienili sie oni w zwykle, cieple kluchy, ktorym jest gorzej, bo baby maja lepiej ale nic z tym nie probuja zrobic procz wysrywania memow na smiesznych portalach :) To troche smutne.


@Corphen: To nie jest tylko przypadłość polski, a wszystkich krajów zachodnich. A my niestety dążymy do tych najgorszych wzorców.