Wpis z mikrobloga

@sebsossj: Taka prawda, wszystkie postrzegane przywileje mężczyzn wynikają z ciężkiej pracy i wynikającego z niego statusu społecznego, bądź ewentualnie z urodzenia w dobrej rodzinie i dobrego startu.
Taki przeciętniak facet nie ma nawet połowy możliwości co kobieta. Już nie wspominając że na dnie facetowi mało kto pomoże, nie bez powodu większość bezdomnych i samobójców to mężczyźni.
@Szr1h: Parę lat wstecz pracowałem na magazynie a w raz ze mną pewna dziewczyna, zawsze przy wypłatach dostawała najmniej i była wielce oburzona tym faktem przez co zrobiła aferę. Wszyscy się wkurzyli i przestali jej w czymkolwiek pomagać. Oj jakie było zdziwienie jak poszła do kierownika magazynu na skargę, a ten jej powiedział, że skoro ciągle ktoś jej musi pomagać to najlepiej niech się zwolni bo się do tej roboty nie
@sebsossj: Kobiety i tak Ci będą pisać, chlip chlip my mamy okres i mamy gorzej :((((

Gdyby wsadzić przeciętną różową w ciało przeciętnego niebieskiego na rok to mało która by dożyła bez strzelenia sobie samobója z braku atencji i tekstów od śmieciaków-beciaków jakie to one och ach.

Jak jakaś kobieta mówi, że laski mają gorzej to z założenia kończę rozmowę bo albo ma bardzo niski iloraz inteligencji albo nie umie korzystać
@zupa_z_kasztana: może przesadziłam, że "każda", ale większość tak. Z resztą ja zarabiam sporo więcej od mojego partnera, ale to nie znaczy, że nie byłoby fajnie gdyby to on zarabiał więcej. A w przypadku mężczyzn chyba rzadko kiedy ten aspekt ma jakąś więcej niż marginalną wartość