Wpis z mikrobloga

#p0lka Klaudeliza (28 lat) opowiada o tym, że wielbiciele do niej wypisują, ale jest i tak dużo, że ich odrzuca i robi sobie z nich jaja. Jak myślicie to prawda? Czy rynek matrymonialny został aż tak zachwiany przez spermiarzy, białorycerzy i cuckoldów?

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #gownowpis

To prawda?

  • nie ma chuja by ktoś na nią poleciał XDDDDDD 47.4% (157)
  • Prawda, bo p0lacy to największe cucki 52.6% (174)

Oddanych głosów: 331

NVX78 - #p0lka Klaudeliza (28 lat) opowiada o tym, że wielbiciele do niej wypisują, a...
  • 13
  • Odpowiedz
@NVX78: rynek dla zwykłego niebieskiego jest tak #!$%@?, że niektórzy w desperacji celują w takie okazy, więc historia jak najbardziej prawdopodobna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@NVX78: Akurat murzyni maja czesto i gesto fetysz BBW i nie jest to czymkolwiek nienormalnym w tej spolecznosci. Natomiast jezeli chodzi o polskich simpow to wszystkiego sie mozna spodziewac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NVX78: jescze nie widziałam żeby jakiś nie dla beki do niej pisał. Ps. ona była w Egipcie i tam jeden ja chciał i nawet zaruchala xD
  • Odpowiedz
@NVX78: zobaczcie, że ona mówi, że wie, po co piszą - żeby się z niej ponabijać. Co znaczy, że swoje wycierpiała. Nikt nie każe kochać czy szalać za otyłymi kobietami, ale bajerować, żeby tylko się ponabijać - to największe sk00rwysyństwo. Tyle ode mnie, powiecie, że białorycerstwo uprawiam, ale po prostu robactwa i c00restwa nie trawię w każdej postaci. A dla babeczki plus, że szczerze o tym mówi, życzę jej, żeby znalazła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NVX78: Nie rozumiecie fenomenu klaudelizy. Ci ludzie, jak sama powiedziała, piszą żeby się z niej wyłącznie ponabijać. Było mnóstwo dram, że łyknęła jakieś słodkie słówka a potem chłopak na story udostępniał jej prywatne konwersacje aby się ponabijać.
Nie bronię jej bo ona w odpowiedzi na te sytuacje potrafiła być równie #!$%@?.
  • Odpowiedz
zobaczcie, że ona mówi, że wie, po co piszą - żeby się z niej ponabijać. Co znaczy, że swoje wycierpiała. Nikt nie każe kochać czy szalać za otyłymi kobietami, ale bajerować, żeby tylko się ponabijać - to największe sk00rwysyństwo. Tyle ode mnie, powiecie, że białorycerstwo uprawiam, ale po prostu robactwa i c00restwa nie trawię w każdej postaci


@JamnikWallenrod: niestety możesz mieć rację. Ludzie bywają okrutni dla osób nieatrakcyjnych, sam byłem ofiarą
  • Odpowiedz