Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano na lokalnych grupkach czytałem heheszki, że 3 typów stało pod moim kościołem w nocy bo dostali informację, że ma zostać pomalowany. Jakieś zdjęcia jak stoją itd. 150 komentarzy śmieszkując że bawią się w żołnierzy, że żałosne, że nikt nie niszczy kościołów i w ogóle hehe kretyni xDDD

Dzisiaj o 11 idę na mszę i co? Chodnik przed bramą kościoła (jakieś 200 metrów od samego budynku) cały w sprayu "To jest wojna!", na drzewie czerwone "S", tabliczka z nazwą parafii wisi ledwo na jednej śrubie, worki z pozbieranymi z terenu kościoła liściami wysypane na cały chodnik utrudniając przejście (a worki walają się po okolicy), mur, słupy, kosze i ławki dookoła obsrane w naklejkach ¯\_(ツ)_/¯

Wszystko na terenie miejskim, świeżo po remoncie. Powodzenia w zmywaniu czerwonego sprayu z szarej kostki i drzew. Kretynizm lewactwa nie przestaje mnie zaskakiwać.

Pod koniec mszy była modlitwa za Polskę, za strajkujących i prośba księdza o wybaczenie im.

#protest #strajkkobiet #bekazlewactwa
  • 54
@wojtas_mks: Pytanie czy to faktycznie ludzie z protestu pomalowali. A nie prowokatorzy a tych jest pełno, nawet w takim Toruniu kręcą się prowokatorzy którzy przychodzą na demonstrację z butelkami, a widząc że marsz idzie nie tam gdzie chcieli wracają pod kościół.
A co do modlitwy księdza to modlił się za wybaczenie grzechów kościoła czy akurat zapomniał o tym?
Wyrywanie tabliczki i wysypywanie liści byłoby bardzo dobrze słychać w nocy, z 200 metrów na pewno by to usłyszeli.

To prawicowy false flag, to obrońcy kościoła go pomazali.


@Stepanakert: I dlatego teraz to muszą sprzątać, mediów brak, nikt o tym nie pisze szerzej, nigdzie nie widziałem zdjęć. Faktycznie to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)