Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Traditionalism does not necessarily eliminate inceldom: In the 19th century U.S., even though divorces were rare and traditional gender roles were strict, around 70% of men below age 25 were unmarried. In Medieval patriarchy about 20% of the population was poor or destitute, preventing them from entering marriage contracts set by the male Lords. There also seems to be no correlation between how relatively rigid gender roles are and how sexually dissatisfied a modern country is. For example, Japan is the least sexually dissatisfied nation, but it has relatively rigid gender roles for a developed country. Japanese women are encouraged to work more female-centric jobs than in most countries and earn less than men more than in most developed countries including Sweden and the USA.


Nie rozumiem tego podniecania się #przegryw starymi czasami, że jakby znowu zmuszać wszystkich do małżeństw to nagle płodna julka zaczęłaby pałać szczerą miłością do piwniczaków z przetłuszczonymi włosami i wywalonym bebzonem. Musicie zrozumieć, że system społeczny ma drugorzędne znaczenie w stosunku do tego jaka jest natura kobiet. Szczerze wolicie toksyczny dom, gdzie kobieta jest z wami po cichu was nienawidząc i zdradzając was z chadami? A wy jesteście tego wszystkiego świadomi, ale nie możecie zakończyć takiego piekła? Dajcie sobie spokój z popieraniem konserwatystów bo oni chcą jeszcze gorszej sytuacji dla inceli. #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9edc860860c8092cf4989e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej chodzi im o czasy gdy nie było internetu i jedynym chadem dla kobiety był mietek z tej samej wsi bo miął wszystkie zęby, pił tylko od święta i nie bił ¯\_(ツ)_/¯
Ile było książek o naturze ludzkiej, że praktyczne jak zdejmie się ograniczenia z ludzi to wychodzą z nich wszystkie najgorsze cechy ale społeczeństwo to temperuje
Dzisiejsze społeczeństwo nie temperuje hipergami kobiet, wprost przeciwnie zachęca do dalszych przekraczania barier
  • Odpowiedz
Ile było książek o naturze ludzkiej, że praktyczne jak zdejmie się ograniczenia z ludzi to wychodzą z nich wszystkie najgorsze cechy ale społeczeństwo to temperuje


@Dykto13: zaciekawiłeś mnie tym postem

nie czytałem książek na ten temat

prawdopodobnie tak jest, ale czy poleciłbyś jakiś jeden tytuł, który fajnie opisuje ten proces?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

Szczerze wolicie toksyczny dom, gdzie kobieta jest z wami po cichu was nienawidząc i zdradzając was z chadam


Odpowiem ci tak jak przegrywy w kwestii prostytutek. Czy by nienawidziła, czy nie, dawać by musiała. No i opiekować się domem i dziećmi. Jak dla mnie lepiej niż incelstwo czy cuckoldyzm. A z tymi chadami to bez przesady. Różnie to bywało w zależności od czasów, miejsca i stanu społecznego, ale konsekwencje były
  • Odpowiedz