Wpis z mikrobloga

Dobra, zaczął się listopad czas rozwiązać #rozdajo z TEGO wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od jego publikacji do końca października pojawiły się trzy pierwsze donacje na tagu. Pozwolę sobie zawołać wszystkie trzy osoby z podziękowaniem za dołączenie do tej pięknej zabawy mimo, że wygrany może być tylko jeden.

@agnieszka-stojanowska
@merho
@Himiodzio

Jesteście wspaniali (ʘʘ)

Jak pisałem zwycięzca będzie wybrany na podstawie zdjęcia, które najbardziej mi się spodoba, no i... xD chyba wzięliście udział nieświadomie xD Chyba na pewno, bo żadne z Was zaplusowało mojego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie chcę by nagroda przepadła więc jury w składzie: ja, jednogłośnie wybrało zdjęcie @agnieszka-stojanowska jako najbardziej niestandardowe spośród biorących udział. Proszę zgłosić się w wiadomości prywatnej celem ustalenia szczegółów xD

Dziękuję raz jeszcze i polecam z całych sił propagować krwiodawstwo wśród znajomych i nieznajomych ()

Wołam jeszcze @MobileVikingsPL bo obiecali coś dorzucić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dobrego dnia wszystkim! (ʘʘ)


#barylkakrwi #krwiodawstwo
Otworz - Dobra, zaczął się listopad czas rozwiązać #rozdajo z TEGO wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_16043153827wooVvP0JlWpTeBuMHsyUK.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Otworz: Z całego serca chciałabym podziękować swojej mamie, babci, cioci Wandzi oraz wszystkim tym, którzy wspierali mnie w tym wyjątkowym momencie. Ale przede wszystkim pięknem brunetowi, który leżał na przeciwko mnie i zemdlał podczas pobierania krwi. Była to piękna podróż, a cel szczytny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję również nieocenionemu jury!
  • Odpowiedz