Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do Was Mirki

ze swoich obowiązków wywiązuje sie dobrze, mam dobre wyniki w pracy, nie mam zaległości.

Ale... od początku mojej pracy ciągle słyszę abym starał sie bardziej i bardziej, wiecej i wiecej.

I teraz..... Mirki to o co mi chodzi w tym poscie.... Dostałem maila od osoby z która współpracuje, że to nie było zrobione - (nie było zrobione, bo byłem na urlopie) rownie dobrze moglaby ta osoba mnie zastapić i to zrobic. Na koniec cos takiego: oczekujemy od Ciebie wiecej. I ten caly email w kopii do prezesa. Nawet mi tego w oczy nie powie, tylko #!$%@? maila pisze... Jak to odbierac Mirki, o o tym sadzic?

#praca #pracabaza #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa0faab0860c8092cf49ca1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania czyste #!$%@?.

Jeżeli nie mogło być zrobione bo byłeś na urlopie, nie zostawiles to co zrobienia komuś pod twoją nieobecność, to nie widzę powodu napisania takiego meila do wiadomości prezesa samego najwyższego. To wygląda jak samozaoranie tego kogoś. Czy nie zapomniałeś o czymś napisać?
Jeśli nie to odpisz grzecznie, że starasz się dawać z siebie jak najwięcej i to co nie było zrobione, nie mogło być no byłeś na urlopie. A
OP: Cały czas od niego slyszę, że rób więcej i więcej. Może oni z prezesikiem kooperują, bo nie biorę udziału jak idą coś ustalac, jakaś strategie itd. Pewnie kooperują razem ze sobą. Odkad pracuje, ciagle slysze rob wiecej itd. To jest takie rzenujące. Ale tym mailem #!$%@?ł system, zamiast powiedziec mi to w oczy itd.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua