Wpis z mikrobloga

Co to mówi o kulturze, popkulturze, świecie? W USA w kraju ktory przewodzi na świecie, moze juz nie tak jak kiedyś, ale jednak. Koleś jest narcystycznym dziadem, zawsze myśli ze ma rację, wszystkim wmawia ze jest mądrzejszy od specjalistów, jest szurem i pajacem. I on rządził krajem 4 lata, i możliwe ze bedzie rządził kolejne. Jak to świadczy o ludziach i cywilizacji. To jest jak wrestling

#wybory #usa
Ancymoon1 - Co to mówi o kulturze, popkulturze, świecie? W USA w kraju ktory przewodz...

źródło: comment_1604470317ciSXS1HmEjifh5Ihfe0j2v.jpg

Pobierz
  • 46
@Kazach_z_Almaty: to nie jest kwestia tego, czy mi imponuje, czy nie.

Tu chodzi o kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka.

Biden to nie moja bajka i uważam, że gdyby wygrał wybory w USA, to byłaby wręcz tragedia dla Polski i Ameryki, ale nigdy nie posunąłbym się do tego, aby nazwać go debilem/idiotą i głupim pajacem.
Koleś jest narcystycznym dziadem, zawsze myśli ze ma rację, wszystkim wmawia ze jest mądrzejszy od specjalistów, jest szurem i pajacem.


@Ancymoon1: no nie, wcale nikogo nie obrażasz.

Na dodatek edytowałeś wpis i zamieniłeś "jest narcystycznym debilem" na "jest narcystycznym dziadem".
@Legilimens xD mówię o człowieku którego nigdy w życiu nie spotkam, któremu w twarz bym tak nie powiedział, i którego gowno obchodzi co mysle xD nie mam z nim zadnego kontaktu a Ty obrażasz pisząc do mnie i Jesteś usprawiedliwiony? Pomysl trochę, prosze