Wpis z mikrobloga

@fluchtlinge_willkommen:
@Caracas
Zacząłem się takim interesować, żeby może w przyszłym roku wziąć w leasing, bo widziałem, że sporo tracą na wartości na początku. Ale przeraża mnie brak 4x4 przy tej mocy :/

No i multimedia... Jeździłem Talismanem z 2018 roku i to był po prostu jeden wielki dramat. Obsluga systemu, przejrzystość itp. to jakiś żart.
@piwakk Jak narazie miałem zero awarii w tym aucie. System jak system idzie się przyzwyczaić seryjna nawigacja spoko. Spotify działa pięknie, android auto też. Jakość wykonania jak za tą kasę jest ok. Uwazam, że to dobre auto a wizualnie dalej cieszy mi się micha jak do niego wsiadam ;)
@Caracas: No nawigacja to najmniejszy pikuś. Jest ta w telefonie. Bardziej chodzi o to, że jak chciałem coś zrobić typu ustawić daną częstotliwość radia to był problem... Tylko no największe obawy z tą ośką. Teraz mam Megane III, prawie 230KM, nowe dobre opony i ruszyć na mokrym szybko to rzecz niemożliwa.
@piwakk Nie wiem z jaką wersja systemu miałeś doczynienia. Od wersji 7.01 sporo zmienili. Updated z Androida 4.4.4 do 7.0 potem do 8.0 zmieniona obsługa klimy przy wyświetlaczu 8.7 itp. Ale poco Ci nawigacja w telefonie jak system od wersji 3 ma Google maps ;)
@Caracas: Talisman z 2018 r. tyle wiem :P

Nie używam Google Maps. Mam wykupioną AutoMapę. I niestety do tej pory nie działa na Android Auto :( Ale może niedługo się coś zmieni w tym temacie.
@Caracas No trudno. Zobaczy się. Są jeszcze inne typy na co zmienić. Renault strasznie odstaje tym środkiem i multimediami. Ale no z aut, które rozważam zdecydowanie RS IV dawałoby największą frajdę.