Wpis z mikrobloga

**Wpadłem na świetny pomysł, skoro są zajęcia online to przecież jeden nauczyciel może prowadzić zajęcia dla wszystkich uczniów w Polsce a tym samym można wyrzucić z pracy 99% nauczycieli i pozamykać szkoły na stałe a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na szpitale ¯\_(ツ)_/¯**

Wpadłem na pomysł podczas palenia porannego papierosa, jednak są jakieś zalety palenia xD

#szkola #koronawirus #internet #szpital #elearning #pieniadze
Pobierz Lesrley - **Wpadłem na świetny pomysł, skoro są zajęcia online to przecież jeden nauc...
źródło: comment_16045680586VZfKXZW4mSoki4ucebejc.jpg
  • 39
Wpadłem na świetny pomysł, skoro są zajęcia online to przecież jeden nauczyciel może prowadzić zajęcia dla wszystkich uczniów w Polsce a tym samym można wyrzucić z pracy 99% nauczycieli i pozamykać szkoły na stałe a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na szpitale ¯_(ツ)_/¯


@Lesrley: nauka to nie tylko wykłady ale też odpowiadanie na pytania.
@PeterFile: chodzi o to ze badania wszem i wobec wskazuja ze nauka z nauczycielem jest szybsza, i bardziej wydajna niz samemu. Moze 10% spoleczenstwa albo i mniej sie to udaje ale jest to zwyczajnie niewydajne z perspektywy strategii panstwowej. Wlasnie dlatego bardziej rozwiniete kraje od polski jeszcze tego nie wprowadzily.
@TurboDynamo: i tak to cokolwiek byłoby lepsze od tego co jest obecnie.
najlepiej więcej wykwalifikowanych nauczycieli i mniejsze grupy uczniów żeby ta praca była bardziej bezpośrednia z nastawieniem na każdego a nie grupy 30+ i nauczyciel nie ma czasu dla nikogo a potem korepetycje nakręcają sobie wzajemnie..
@Lesrley przy odpowiednio napisanej apce do testów nie trzeba bedzie nikogo do ich sprawdzania. Uczen wypelnia test i dostaje wynik jak np. w quizach. Pomysl dobry ale niemożliwy do zrealizowania bo nagle okazaloby sie ze większość pracownikow/budynkow/zaplecza i pieniedzy jakie ida na szkolnictwo jest zbędne.
Pomysl dobry ale niemożliwy do zrealizowania bo nagle okazaloby sie ze większość pracownikow/budynkow/zaplecza i pieniedzy jakie ida na szkolnictwo jest zbędne.


@Geraltzkiwi: jeszcze niedawno zajęcia online były nie do zrealizowania, przyjdzie potrzeba to się pożegna większość niepotrzebnych belfrów
@Lesrley: Genialny pomysł xD Wcale nie byłoby problemów z łączem, problemów z dopytywaniem nauczycieli o materiały, nadzorowaniem prac które uczniowie muszą oddawać i sprawdzaniem sprawdzianów.
Ja wiem, że genialni ekonomiści z wykopu przeliczający pieniążki płynące w żyłach państwa widzą tylko rozwiązania zero-jedynkowe, gdzie po zastosowaniu takiego rozwiązania nasrane byłoby w innym miejscu, ale niestety, ten system nie działałby bez jeszcze większego nadzoru aniżeli jest teraz. Najlepiej dopierdzielić się do innej branży,
przy odpowiednio napisanej apce do testów nie trzeba bedzie nikogo do ich sprawdzania. Uczen wypelnia test i dostaje wynik jak np. w quizach. Pomysl dobry ale niemożliwy do zrealizowania bo nagle okazaloby sie ze większość pracownikow/budynkow/zaplecza i pieniedzy jakie ida na szkolnictwo jest zbędne.


@Geraltzkiwi: A jak gówniak czegoś nie rozumie to co? Niech sobie zagoogluje? Już to widzę xD