Wpis z mikrobloga

@lisku_chytrusku: Ja na nich pluje i sa dla mnie śmieciami(mowa o 2 głównych barlberach)
Do dzisiaj pamiętam sytuację jak byli na siłowni McFit na Placu Zawiszy w Warszawie, była z nimi jeszcze jakaś ulana baba.
Widzieli 2 osoby, które uczyły się robić martwy ciąg. Oczywiście kaleczyli go potwornie, ale zamiast podejść wytłumaczyć lub chociaż #!$%@? zamilknąć, to udawali oni "miauczące" koty czy głośno komentowali "że #!$%@?".
Z tak frajerskim zachowaniem nigdy
@lisku_chytrusku: W ogole juz widze ktoras reklame w podobnym stylu u nich, ze maja jakis super sposob na cos a reszta robi #!$%@?. Oczywiscie mozna sie tego dowiedziec z ich szkolenia, ktore pewnie mozna by bylo zawrzec w 20min filmiku na yt.
I w sumie jakos sie odniesli do tego jak @IntruderXXL skrytykowal ich sposob wykonywania box squatow i tate press?
@lisku_chytrusku: @Estetykatopodstawa: Akurat oni to są jednymi z największych, jak nie największymi szkodnikami na naszym podwórku. Pseudo eksperci, którzy nic nie potrafią, nawet czytać ze zrozumieniem... a przekucie teorii w praktykę to już w ogóle przerastające ich zadanie. Ciągle #!$%@?, z kontuzjami... wyniki też "ciekawe" lol

Nie wspomnę o milionie afer po drodze, kopiowaniu CUDZYCH PLANÓW, i sprzdawaniu jako swoje własne, kopiowaniu różnych formularzy od innych, wmawianie początkującyttm że osiągneli
I w sumie jakos sie odniesli do tego jak @IntruderXXL skrytykowal ich sposob wykonywania box squatow i tate press?


@TomekABC123: To nie ta ekipa...

Chociaż Barbell Brothers kiedyś też mieli filmik o boxach... SZKODA ŻE GO NIE ZAPISAŁEM! Teraz usunięty.
Co tam było! DNO I METR MUŁU! Nawet łańcuchów na sztangę nie potrafili dobrze założyć... ale ton ekspercki oczywiście, i zapraszanie na szkolenia u "prawdziwych ekspertów" xD
@Saprofit: A może lepiej po prostu nie zwracać uwagi? Ja też często widze i tylko patrze z politowaniem jak początkujący wędkuje ciąg, robi przysiady na suwnicy polegające na pchaniu kolan do przodu (pozycja jak na krześle) i tak dalej. Ale sie nigdy nie odezwałem jak kogoś nie znam, nie moja sprawa, ja też nie jestem specjalistą (#!$%@? sie znam), zresztą i tak nie weźmie tego do siebie jak nie wyglądasz na
@kRpt: po dwóch, czy trzech takich sytuacjach mam też to w dupie, dopóki ktoś nie poprosi mnie o pomoc. Czasem tylko się łapię za głowę, co ludzie nie robią, ale to już nie moja sprawa. Trochę szkoda, bo lubię pomagać i posłużyć radą, ale trudno się mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)