Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskup2k: ofert jest sporo, a z wyborem mechanika w moim mieście nie ma problemu - wszyscy są ch***wi. Patrzę na jakiegos niemca - pasata, skodę, ale nie znam się, czy silnik dobrze znosi lpg, kiedy wymienić rozrząd itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@patyr: ta Laguna z jakim silnikiem?
Patrzę na jakiegos niemca - pasata, skodę, ale nie znam się, czy silnik dobrze znosi lpg, kiedy wymienić rozrząd itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Chillvent: Ja akurat bym w stronę vaga szedł ze względu że znam starsze vagi bardzo dobrze znam.
choć już blisko lat 2000 to już sporo silników się popsuło. Powsadzali do niezniszczalnych silników 8V te ekologiczne pierścienie. 1.4 i 1.6 16V to też może
@Chillvent: Z Audi po 97 to tylko A3ki mają proste zawieszenie (bo to praktycznie golf 4 w innej budzie) i cabrio bo ono bazuje jeszcze na 80tce. 4 cylindrowe silniki też tanie w utrzymaniu jeśli chodzi o koszt części.
@Chillvent: jak Ci nie przeszkadza trupiarka czyli kombi to dowiedziałbym się co to za mankamenty z opisu, ja tez za małe pieniądze kupiłem pare lat temu to auto i w sumie się nie zawiodłem, mimo ze dwójka została owiana zła sława.
@Chillvent: jak bez rdzy, oleju nie tankuje litrami to bym wziął jeszcze raz. Wdzięczne auto, wygodne w uj i podkreśle tani w utrzymaniu. Kiedyś w podobnym odstępie czasu wymieniłem w swojej cewkę zapłonowa, przewody i świece (kwoty nie pamietam) ale podobny zestaw wymienił moj brat właśnie w a3 przedlift za 200pln więcej u tego samego mechanika. Ale to było kilka lat temu już..