Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #randki #przegryw #podryw Cześć Mirki! Od dawna zbierałem się z założeniem kanału/profilu o konkretnej tematyce i chyba nadszedł czas... Na dniach zakładam kanał na YouTube i "zagadywanie"/wyrywanie w sieci będzie jednym z głównych nagrywanych tematów :), portale randkowe, po ilu wiadomościach można zaruchać, jak pisać, efekty rozmów, podpowiedzi :) wszystko będzie
¯\(ツ)/¯ posłuchasz poruchasz.. pozdrawiam, @equu
  • 31
via Android
  • 1
@Krazownik jak wystartuje to będę wolał ;) ten tydzień. Nie chcę mówić "uwierz w siebie" bo ja najwięcej dobrych tematów zbierałem na kompletnej wyjebce jak pisałem z nudów i sprawdzalem na ile można sobie pozwolić... po dobrej wstępnej wiadomości i prezentacji swojej postawy idzie często już zarzucić skuteczny haczyk ;)
via Android
  • 0
@DoDoLot wszystkie z tych akcji pamiętam i swojego czasu śledziłem. Siedział ktoś bez skrupułów pod fake kontem. Nie zamierzam udawać Chada i czarować fake fotkami. Zamierzam pokazać jak działa to u mnie od lat nie oszukując i nie wystawiając na wiatr kogokolwiek.
via Android
  • 0
@DoDoLot zmienia o tyle dużo że łatwo pisać za maską i zgrywać kozaka. Ja nim nie jestem. Jestem skuteczny ;) nie twierdzę że każda moja, jednak twierdzę, że wszystko możliwe i zawsze to działało. Pisanie teraz jest bez sensu. Poleca screeny albo jakiś live. #showup
via Android
  • 1
@tomek001 mogę wrzucić już... Najbardziej nienormalne było to, że wyrywałem więcej jak byłem w słabej formie fizycznej i wizualnej po prostu gruby. Po przekroczeniu pewnego progu (zacząłem cwiczyc) przyznaje, że zrobiły się większe schody. Zmniejszyło się zaufanie i dystans im czułem się lepiej ze sobą one się bardziej bały. Więc stricte #chad nie jest najlepsza opcja na zaliczenie czy wyrwanie.. Większe wątpliwości z 2giej strony... No i strach przed gościem co tylko
via Android
  • 0
@DoDoLot absolutnie nie. poprawa wyglądu w moim przypadku bardzo często wykluczała mnie z "przeciętnych" lasek na ktore miałem ochotę... Jednak oczywiście zgadzam się, jak nie masz stylu, mordy zadbanej to trudniej... Ale to o tym właśnie chce nagrywać, mówić, odpowiadać
via Android
  • 0
@DoDoLot chciałbym bawić się ta formuła. "Raz fotki a'la chad rozdaję karty." A raz nerdowe. Dla mnie to również będzie swojego rodzaju eksperyment ale na gruncie który dość dobrze znam.
via Android
  • 0
Dorzucił bym do tego jak sensownie założyć profil. Jak pokazać swoje atrybuty, czy nawet czym swoje zdjęcie przefiltrować, żeby wyglądać lepiej...
via Android
  • 0
@apee również nie wiem ;) miałem chwilowa przerwę od.tego rakowego randkowego świata... Ale coś mnie natchnęło... Od dawna chciałem nagrywać. A temat deficytowy chyba że mówimy o "akademiach - możesz. Wszystko" ale to nie mój content
( )
via Android
  • 0
Chciałem się też dzielić wiedzą dot. Zabawek i wejścia w wyższe progi sexu niż. 3 pozycje przy zgaszonym świetle.