Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaka to osoba, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom
J.....y - Ponawiam pytanie: 

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramw...

źródło: comment_1604989502Y1K2N9NNlUpqy8uRcFRJOp.jpg

Pobierz
  • 48
@Jestembogaty: Jestem tolerancyjny i ogólnie wisi mi kto i co robi z samym sobą czy z kim śpi, ale jak widzę to "zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaka to osoba, naprawdę"

To mnie po prostu mierzi. Nie można napisać: Co się stało z Agnieszką/Anią/#!$%@?żeliką
?

Dlatego tamten poster jest dla mnie jakiś niepoważny, a jeżeli ja mam zgadywać kto jak się identyfikuje to równie dobrze mogę zwracać się per '#!$%@?' do każdego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Jestembogaty: Czemu kłamiesz? W sierpniu zebrali ponoć "blisko 400 tys zł" a doniesienia Lu pojawiły się poczatkiem pazdziernika.

Coś mi się te daty nie kleja z twoim oskarżeniem.

Bo wiesz, głupio by było, gdyby wykopek zesrał się (sorry, nie wiem jaka to inaczej nazwać, naprawdę) o zbiórkę hajsu, opisał swoją bekę i zebrał kilkadziesiat plusów, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TruskawkaNaTorcie: Sorki, myslalem, ze to op mi odpisał.
Nigdzie nie napisałem, że nie potepiam oszukiwania ws. usilowania zabojstwa. Napisalem tylko i az tyle, ze OP jest klamca, bo zmienil kolejnosc wydarzen pod swoja narracje. Dlatego OPie, wolam Cie, zebys sie odniosl do mojego pierwszego komentarza - @Jestembogaty.

@Aaaaaaaa: weź spójrz na jego nick.

Przecież na niego nasikać nie warto

A wycieczki osobiscie sobie daruj, skoro nie masz nic tresciwego