Wpis z mikrobloga

  • 11
@Mia900: bo dla takiej lochy murzyn to tylko przygoda a potem jak się wyszaleje to będzie chciała iść do białego a nie każdy chciałby laskę z taką przeszłością
  • Odpowiedz
@Mia900: bo wykopków boli że nie mają big kaszany w spodniach , nie chodzi im o kobiety a ich własne zranione ego że czarny bull ma niesamowicie imponujący sprzęt
  • Odpowiedz
@Mia900: Jak wyżej napisano: programowanie społeczeństwa, za dużo tego wszędzie w mediach, choć są oczywiście udane i zdrowe związki. W dodatku statystycznie taka kobieta będzie samotną matką w odróznieniu do mniejszego prawdopodobieństwa w związkach z azjatami i białymi
  • Odpowiedz
@Mia900: ich raczej bardziej irytuje fakt, że oni nie ruchają także dorabiają sobie ideologię "hurr durr, baby już nie dają dupy dobrym chłopakom tylko chco czarne knagi i śniadych ksieciów"
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust:

raczej triggeruje ich fakt programowania społeczeństwa poprzez wpychanie wszędzie takiego schematu pary "czarny i biała" ;)


A może to oni (w tym chyba i ty) dostrzegają w tym programowanie i wpychanie na siłę a zwykli ludzie widzą w tym po prostu fakt - są na tym świecie pary mieszane rasowo. Dzisiaj jest ich więcej bo dzięki technologii ludzie przemieszczają się po świecie i komunikują z łatwością jakiej nigdy dotąd nie
  • Odpowiedz
@Mia900: Ja bym chciał na przykład taką czarnulkę i nie mam nic przeciwko p0lkom związującym się z czarnymi czy arabami. Niestety w Polsce mało czarnych dziewczyn. Biedny ja (,)
  • Odpowiedz
@marnynick:

ja nie wiem. Sam jestem napalony na mulatki i Azjatki :)


rel. Ja tam jestem nawet za masową migracją i wzrostem przestępczości w kraju przez migrantów, pod warunkiem, że byłyby to czarne nigeryjki #!$%@?ące się z polkami.
  • Odpowiedz
@Mia900: Tak samo związki białych mężczyzn z azjatkami strasznie triggerują różowepaski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Tylko jeszcze póki co nikt tego nie promuje w mediach i samo w sobie nie jest u nas tak samo powszechnym zjawiskiem jak zabawa "studentek" na karuzeli czarnych #!$%@?ów podczas erazmusa ;P.
  • Odpowiedz