Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi to teraz wytłumaczy, bo już kompletnie się pogubiłem w tej całej Konfabulacji...
- mów, że jesteście ostatnim obrońcą katolickich wartości i prawicy w Polsce
- mów, że Biden (zadeklarowany katolik, co w amerykańskiej polityce rzadko się zdarza) to komunista i istne wcielenie Lenina w USA
- mów, że jesteś ostatnim obrońcą nienarodzonego życia
- na siłę popieraj wszędzie Trumpa, który popiera prawo do aborcji na życzenie i od początku bratał się tylko z PiSem w Polsce
- mów, że jesteś największą opozycją do PiSu
- mów, że PiS to komuchy i takie różne hasła
- rób z nimi deale co 3 dni
- krzycz w mediach cały miesiąc jeszcze głośniej od PiSowców, że organizatorów Strajku Kobiet powinno się wysłać na Sybir lub co najmniej za kraty.
- organizuj tydzień później gównowiec na pace dostawczaka przeciwko władzy na Nowogrodzkiej (xD)
- wolny rynek, wolność i tak dalej
- nie dopuszczaj do wystąpień z mikrofonem nikogo z protestujących, których zapraszałeś na wszystkich Twitterach, facebookach, itd. (o co skarżyli się nawet sami zebrani przed tym dostawczakiem)
- miej w swoich szeregach Winnickiego z Młodzieży Wszechpolskiej (xD)

Resztę proszę dokończyć w komentarzach, bo gdybym miał sam napisać wszystkie absurdy Konfy to pisałbym to do rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekaznarodowcow #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazkorwina #bekazkatoli #polityka #usa #wybory #polska #urojeniaprawakoidalne #mlodziezwszechpolska #onr #ruchnarodowy #marszniepodleglosci
#konfederacja #protest #heheszki #przemyslenia #gownowpis #takbylo #takaprawda #komunizm
b.....u - Niech ktoś mi to teraz wytłumaczy, bo już kompletnie się pogubiłem w tej ca...

źródło: comment_16050164819wLzw5GMORxKa7mZxPloAv.jpg

Pobierz
  • 14
mów, że Biden (zadeklarowany katolik, co w amerykańskiej polityce rzadko się zdarza) to komunista i istne wcielenie Lenina w USA


@bubukuku: ale KK nie jest jednorodny i komunizm tu to bardzo szerokie stanowisko - wiadomo, że Biden nie wyskoczy z kultem Lenina czy Stalina, ale Marksa? o to też go nei posądzam, jednakże dla prawicy komunizm to pewien skrót myślowy, który określa lewicowe idee.

mów, że jesteś ostatnim obrońcą nienarodzonego życia
@Ravan: @Student_AWAS: Przecież ja nie podałem tego jako przykładu do zastanawiania się nad Strajkiem Kobiet, tylko nad tym co Konfa #!$%@? i jaka jest pomylona w swoich działaniach. Co 2 dni zmieniają zdanie, bo tak naprawdę nigdy nie mieli żadnego zdania i ideologii za którą by poszli. To po prostu kolejna zgraja nowych karierowiczów politycznych, który potrzebują jedynie dostać się do koryta. I to wszystko. Nic więcej. Proszę mi udowodnić,
- mów, że Biden (zadeklarowany katolik, co w amerykańskiej polityce rzadko się zdarza) to komunista i istne wcielenie Lenina w USA


@bubukuku: Akurat katolicyzm Bidena jest wyłacznie nominalno - deklaratywny, bez pokrycia w realu.
Protestant Trump mimo burzliwej przeszłości ma znacznie więcej wspólnego z realnym katolicyzmem.
@bubukuku: niby tak, ale nei do końca. Ostatnie działania konfy to wypadkowa tych protestów.

Tak jak twierdzę, Biden to może nie komunista, ale należy zastanowić się nad tym, co będzie dla niego i jego wyborców ważne. No i jest to np równość rasowa (bo jej jest ciągle za mało), wyrównywanie szans i inne brednie - czyt podatki i redystrybucja. Nie ejst to zgodne z linią partii ( ͡° ͜ʖ
@Student_AWAS: To co się dzieje w Polsce to Amerykanów akurat słabo obchodzi. I nieistotne kim jest teraz ich prezydent. Polska jest im potrzebna tylko w znaczeniu geopolityki i nic więcej. Nawet gospodarczo i ekonomicznie Polska raczej jest daleko w tyle listy zainteresowań dla amerykańskiej gospodarki. (chociażby ostatnia sprawa z Teslą to pokazała po raz 200000 Polaczkom z rządu, którzy już liczyli dolary między sobą na gruncie)
Tylko możliwość ustawiania wojsk jak