Wpis z mikrobloga

@bigger: automat moim zdaniem porównywalny do tego zf z f10, tego dodatkowego biegu nie czuć za bardzo, szczególnie, że i tak prawie zawsze startuje z dwójki
  • Odpowiedz
@pokorski: Mam teraz F10 z samej koncowki produkcji. Wedlug mnie roznice (szczegolnie w trasach) widac mocno.

Zreszta pomimo tego, ze uwazam, ze te auto sa bardzo porownywalne i bardzo dobre jakosciowo (w odroniezniu od np. A6 c7) i pomimo tego, ze z prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia moim nastepnym dupowozem na codzien bedzie G10 to gdybym mial wybor bralbym merca.
  • Odpowiedz
@bigger: Ja zamieniłem f10 na w213. Wydaje mi się (no dobra, jestem pewny), że jest to zmiana zdecydowanie na lepsze, ale w tym co pisałem odnosiłem się do skrzyni biegów. zf 8g i g-9tronic są wg mnie obie bardzo dobre i nie czuję żadnej poprawy. Może przy słabszych silnikach, ew. w dieslu (miałem/mam 6-cylindrowe benzyny) jest różnica w odczuciach, nie wiem. W obu skrzyniach nie czuć zmian biegów, gdy jedzie się
  • Odpowiedz
@pokorski: Ja mam , mialem wlasnie slabe klekoty.

Generalnie BMW uwazam za bardzo dobre auto. 200kkm bez najmniejszej usterki /awarii. Gdzie merc mi raz na trasie o ilej poprosil :D

Ale i tak bym wolal mercedesa.
  • Odpowiedz