Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #watchdogs #steam #watchdogslegion #watchdogs2

Hej, grał już ktoś dłużej w WATCH DOGS LEGION? Jak się ma do dwójki(mam tylko dwójkę), singiel OK? Multi zbalansowane? Jak historia? Nie przesadzają z poprawnością(co za tym nie nudna)? Gameplay OK? Walka? Jazda nie jakaś kosmiczna?(normalne auta?), brońki normalne, czy kosmiczne/noname'y bez licencji?(chociaż odpowiedniki prawdziwych)?
Tylko jeden z recenzentów którym ufam wypuścił recenzję, ale ocena tak pół na pół.

Gra robiona chyba jeszcze pod Xbox One/PS4, czyli na moim kompie powinna iść przyzwoicie?(Ryzen 5 2600x, 16gb ddr4 3200, GTX 1060 6GB, wiadomo, SSD), pójdzie na średnio-wysokich?
RabarbarDwurolexowy - #gry #pcmasterrace #watchdogs #steam #watchdogslegion #watchdog...

źródło: comment_1605039929NIHtIzSX1FtR0O8fDtn7yN.jpg

Pobierz
  • 11
@RabarbarDwurolexowy: Do dwójki ma sie w sumie prawie tak samo - grafika troszke lepsza, ale mniej kolorowa a bardziej szarawa jak to w londynie. Multi chyba poki co niedostepne. Singiel poki co calkiem spoko ale mogliby bardziej urozmaicic misje, bo poki co to praktycznie na zmiane wlatywanie dronem, wykradanie danych, hakowanie, rozwiazywanie tych linii w ktorych trzeba przestawiac te dynksy zeby odblokowac dostep. Poki co z poprawnoscia jest ok, nie wciskaja
@RabarbarDwurolexowy: Ja jestem już chyba pod koniec gry. Gram na PC. Nie powiem jak się ma do poprzednich części bo to mój pierwszy WD. Co mi się podoba: przyjemny gameplay, fajne hakowanie, drony itp choć pod koniec już się to nudzi, sporo misji jest podobnych, czyli wkradnij się, shakuj i uciekaj. Grafika jest dobra, zwłaszcza miasto nocą wygląda świetnie w wysokiej rozdzielczości i HDR. Jedynym minusem grafiki jest Tamiza, woda wygląda
@Poopiesh Czyli bez sensu gold? Kurcze, 80 trochę jest ale jak patrzeć na ceny to i tak tanio jak na razie. Chyba że kupić standard a najwyżej w późniejszym czasie season pass osobno. Ale ponoć jakieś 3 nowe misje, Aiden pearce no i watch dogs 1 w które jeszcze nigdy nie grałem. Watch dogs 2 przeszedłem całe i bardzo mi się podobało
@Poopiesh Dzięki za info. No nic, muszę się namyśleć. Gram aktualnie i w miarę mi się podoba, kupiłem od ruskich z kontem ale chcę mieć oryginał z połączeniem z usługami uplay itd. No nie wiem sam. ()