Wpis z mikrobloga

Najsmutniej ale i najbardziej komiczne jest gdy, kumpel z paczki znajomych, dostaje "gorączki Pisania z laską" która przekracza granice absurdu
Zdarzenie z wczoraj wieczorem
Wyjechałem z 3 kumplami na jakieś jedzonko, piwko i zapalić. jedzonko w samochodzie bo w KFC nie wolno siedzieć w środku a na piwko i papieroska do lasku, a potem może odwali się jakąś przygodę
podjechaliśmy na miejsce koło krzyża, każdy mówi ,że zajebiste miejsce
Kierowca nagle stwierdza ,że tu nie możemy
my pytamy sie dlaczego, a on bo nie ma tu zasięgu XDXD
Kumpel stwierdził ,że nawet lepiej bo wyjechał z nami a cały czas pisze w telefonie, h*j przez 5 min jechał przez las i w jednej ręce kierownica a w drugiej telefon i szuka zasięgu XD
Czasami widzieliśmy co wypisuje, no i klasyk laska waliła emotkami i czasami tak, nie, haha itp
Później z dumą stwierdził ,że pomaga jej robić jakichś test
Dostał #!$%@? tak w skrócie, bo nie widzieliśmy się od miesiąca i jak jest okazja to zamiast gadać z kumplami siedzi tylko w telefonie i nie ma z nim kontaktu
Obraził się i odwiózł nas wszystkich do domu XDXDXD
Po co wyjeżdżać gdzieś, spotykać się skoro cały czas najważniejszy jest dla ciebie ten ekranik i laski których często XD nie widziałeś nigdy na oczy
#blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw ##!$%@? #uzaleznienie #niebieskiepaski
  • 18
@Dykto13: a co do tego pisania z laska caly dzien, to rozumiem jak sie ma np te 17,18 lat i nie ma sie co robic w szkole to czas sie zabija piszac z laska (co potem i tak sie staje bezcelowe, bo jak o wszystkim jej napiszesz to podczas spotkania nie bedziesz mial o czym z nia gadac) ale od pewnego wieku takie pisanie to moim zdaniem troche cringe xD
@Fighter_forGlory: Co oprócz ognisk, łażenia po strasznych miejscach, przejażdżkach
A ty mi nie musisz mówić o pisaniu cały czas z laską, a zresztą jak chce to niech #!$%@? do niej nawet przez sen
Ale jak spotyka się z nami, jeszcze raz na ruski rok to ma być ciałem i duchem z nami
@Dykto13: Cholera, rozumiałbym gdyby był nastolatkiem, samemu wtedy kiedy poznawałem laskę #!$%@?łem wiadomości bez przerwy. Ale trzeba jednak znać granice, albo wychodzisz z kumplami i "odezwę się później", albo kończysz jako simp "nie rucham jej, ale muszę przez cały czas być pod telefonem"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dykto13: To jest typ spermiarza, którego najbardziej nienawidzę. "Kolega", który stawia jakąś nowo poznaną randomową laskę na piedestale, wyżej od ciebie i gdyby powiedziała mu, że ma zakończyć z tobą kontakt jeśli chce się dalej z nią spotykać to by to zrobił. Najgorszy fałszywy śmieć ludzki. Największa satysfakcja jak go nagle zostawi, a on zda sobie sprawę, jaką głupotę #!$%@?ł, bo odwrócił się od dobrych kolegów dla byle szmaty.