Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@insystem przepraszam ale ja serio tego nie rozumiem za 65 tys można kupić 2 letnia Octavię albo jakiegoś Hyundaia Elantra albo coś w bardzo bogatej wersji i z dobrym silnikiem. Przecież ten samochod pali w mieście dużo bo jest ciężki na trasie też bo ma duże opory powietrza i jest w nim mega głośno. Za te pieniądze można mieć 2 letnia toyotę corolle z przebiegiem 20 tys założyć gaz. Nie zrozumiem wyboru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: i serio,nie będę dalej kontynuować tej dyskusji. Pracuje w automotive od kilku lat. Skoda jest marką która zrobiła gigantyczne kroki do przodu. Ale jeśli jesteś tak ograniczony by tego nie widzieć bo "hehe kurak na masce w nie olimpjada jak u wujka" no to wybacz.

Wszystkiego dobrego. Trzymaj sie
@insystem i jak, ile Ci to pali?


@witam12: Jestem po nieco ponad pierwszych 1000 km (mam na liczniku 1119 km). Fuelio mówi, że średnie spalanie gazu to 9.67l/100 przy czym ostatnie 300 km pokonałem prędkością ~120-130kmph na Autostradzie, więc raczej tutaj mam większe spalanie. W cyklu tylko miejskim wyszło mi średnie spalanie 8,06 l/100km.

Od ostatniego tankowania jeżdżę tylko na benzynie, więc odezwij się za miesiąc to powiem czy spalanie Pb95