Wpis z mikrobloga

@Jacek90pl: dlatego uważam, że jeśli ktoś ma problem z ogarnięciem fejka, to nie powinien się zabierać za latanie, bo jest trochę rzeczy, na które trzeba zwracać uwagę, by nie wyłapać zaraz bana
No chyba że masz konto lvl 25, to wtedy i tak wszystko jedno
@Bielecki: taka prawda, ze żeby dostać bana to trzeba albo być wyjątkowo lekkomyślnym albo mieć ogromnego pecha. Ile osób znam to latają po całym świecie, zwykle mówią że zasada 2h od ostatniej aktywności wystarczy by skutecznie omijać bany
@Bielecki: @Mam-na-imie-Porucznik: bo to taki urban legend z tymi banami. Wczoraj przez przypadek trafiłem na youtube na liva goscia ktory siedza sobie na krzesle streamował jak chodzi i łapie poki na fejku, Miał jedynie tak wykadrowany ekran by ucięty był nick postaci. Typ ma prawie 100k subskrypcji i lata na fejku publicznie. Moze co jakiś czas wyłapuje bany nie wiem, ale na tym koncie miał chyba 15 shiny kricketot więc
@matmakuc: najczęściej bany lecą z jakichś starych zmodyfikowanych klientów PoGo. Z doświadczenia wiem, że najbezpieczniejsze metody to modyfikacje systemu, jak np. Magisk + Smali Patcher. Wszelkie ingerencje w aplikację mogą i zapewne będą w końcu wykryte przez devów.
W taki sposób wyłapałem bana na snapchacie XD bo używałem zmodyfikowanej apki, która zapisywała snapy, a tamci to wykryli i poszedł potężny ban wave (dev tej modyfikacji chyba do tej pory się nie
@Bielecki: z tego co kojarze, podstawowa wersja fejka wcale nie ingeruje w klienta gry. Zmienia koordynaty gpsu i jedyne co trzeba zrobic to ukryc systemowo, ze używana jest narzędzie do zmiany tych koordynatów + ukrycie wskazań prawdziwego gpsa. Aplikacje trzeba magiskiem dodac jako systemową i ukryć roota. Są jeszcze te pgsharpy czy jak to tam sie nazywa ale to juz chyba bardziej zaawansowane zabawki i tu może łatwiej bana wyłapać.
@matmakuc: tak, dokładnie, odnosiłem się do cudów typu PgSharp (chociaż nie słyszałem, żeby jeszcze ktoś z nim wyłapał bana), ale sporo metod np. na iOS jest uznawanych za niebezpiecznych. r/PokemonGoSpoofing